Wpis z mikrobloga

@mayek a tu chodzi o to, że PiS znowu sięga do kieszeni Polaków... Chyba wypadałoby chociaż opisać kilka niejasności, które wskazują, że tu #!$%@? nie chodzi o zdrowie, a o naszą kabzę. Np. to, że napoje ze słodzikami też są tym haraczem objęte.
@PodlaskiRolnik: nie, nie, nie rozumiemy się. Pojedyncze grupy owszem protestują. Przecież byli rolnicy, górnicy, nauczyciele, przedsiębiorcy, sędziowie, lekarze, kobiety, i pewnie jeszcze o kimś zapomniałem. Mi bardziej chodziło, że polacy nie wychodzą jako całość, tylko wychodzi jedna mała grupa ludzi i cała reszta ma to w dupie i jeszcze zamiast to wspierać, że ktoś miał jaja wreszcie ruszyć dupę, to się z nich śmieją i wytykają palcami. I teraz z mediami
@mayek A czy tvn protestował w sprawie wolnych mediów jak pis demontował radiową trójkę? Albo jakiekolwiek medium protestowało?
Popieram dzisiejszy protest, ale prawda jest taka że media swoją bierną postawą ułatwiają pisowi życie.
@mayek: Z Idiotami nie ma co gadac. Już w kilku znaleziskach pisałem podobne komenty. Ale spora cześć ludzi to są idioci, którzy uważają ze trzeba im #!$%@? bo przecież bogaci, a ze za chwile będą jak za PZPR żyli to #!$%@?. Ważne ze kościół ramie w ramie z Partia. Można spać dalej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hedage: @Hedage: coś w tym jest. Rano, jadąc do pracy włączyłem radio, Antyradio, które nie działało jak zwykle... I co zrobiłem? Przełączyłem na jakieś radio z muzyką. Na radio #!$%@? PLUS... Taki moze mieć skutek ten, no chyba nie do końca przemyślany, protest
@mayek: polacy to durny naród, rząd szuka kasy bo przez głupie zamykanie gospodarki co spowoduje dużo mniejsze przychody z podatków i rozdawanie kasy ktorej nie mają na tarcze covidowe niesamowicie nadwyrężyło budżet, no i do tego trzeba było wydać więcej na służbę zdrowia. Dobierali nam się do dupy od dawna i była w miare cisza, ale jak chca zebrac podatek za reklamy to nagle strajk mediów xD za ten chłam którym
miały puszczać czarną plansze z białym napisem i nic nie nadawać jak ktoś podniósł podatki albo zrobił coś #!$%@??


@Harvey_Specter: Ale te nie można zapominać, że te media bardzo ochoczo wspierały model socjalistycznej dystrybucji dochodów, więc tez trudno mieć za złe, jak ktoś im wsadzi szpile.mentalnoaci kaliego
@#!$%@?: chyba mem nie na miejscu. Rzetelnie (przynajmniej TVN) informowali o nowych podatkach i co miał przez to buntować się TVN? Prostestowac - zamykać stacje na 1 dzień? Chyba Media mają patrzeć władzy na ręce i informować obywateli, a Ci sami wyciągać wnioski? No chyba tak, prawda?
TVN czy Polsat czy TVP nigdy nie były i nie będą wolnymi.


@#!$%@?: Przecież duzi gracze typu polsat czy tvn sobie poradzą. Tu chodzi o małe, lokalne redakcje, które po prostu znikną.
A opłaty medialnej nie pokryją koncerny medialne z własnej kieszeni, tylko podniosą ceny reklam. A wyższa cena reklam będzie ukryta w wyższej cenie produktów. Kto więc za to wszystko zapłaci? Ciekawe czy wiesz.