Wpis z mikrobloga

@vorio: Jakie granie transem? @ethics: Jej postura jest ściśle powiązana z fabuła. Dodam wytłumaczenie poniżej, może zawierać drobne spojlery ale skoro jesteś Xbox to pewnie bez różnicy dla Ciebie

  • Odpowiedz
@vorio: Widzę ze nie grałeś i po prostu uznajesz zasadę nie wiem to sie wypowiem. W grze jest retrospekcja która pokazuje Abby sprzed wydarzeń które zmieniły jej życie i które zmusiły ja tez do ćwiczeń i zmiany postury żeby zrealizować swój cel.
  • Odpowiedz
@vorio: Nie, bo wkleiłeś zdjęcie Abby po wydarzeniach a ja wyraźnie napisałam, ze Abby przed tymi wydarzeniami była normalna dziewczyna. Jakbys grał to byś wiedział, przecież to oczywiste. Skoro tego nie wiesz to musiałeś nie grać..
  • Odpowiedz
@kizimajaro: Wszystko fajnie tylko gra niespecjalnie wyjaśnia, jakim cudem w postapokaliptycznym świecie, gdzie żołnierze na obiad dostają jedno burrito (była scena w stołówce z tym) Abby zdołała zrobić taką masę mięśniową. No chyba, że była w grze jakaś znajdźka ze sterydami, które ona żarła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i trochę skiepściło Naughty Dog to wyjaśnienie, bo skoro Abby musiała tak dopakować, to powinno się nią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kizimajaro: Kobieta nie ma predyspozycji do zrobienia takiej masy mięśniowej. Chyba, że estrogeny zastąpiła testosteronem, a śniadanie zaczynała od owsianki sterydowej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz