Wpis z mikrobloga

wie ktoś gdzie znajdę jakieś fajne opracowania, ksiązki, materiały do certyfikatów finansowych typu ACCA/CIMA/CIA/ Doradca inwestycyjny ? np. jak na youtube kanal Open tuition, mega sprawa i szukam wiecej takich rzeczy.
ktoś się przygotowywał (szczegolnie do 2 pierwszych) i moze dać jakieś zaawansowane tipy do dalszych etapów (mam zdane 9/14 acca i 1/3 cima oper.)

#acca #kursy #finanse #ksiazki
  • 7
@xmajami Kaplan ma oficjalne książki do CIMA i ja bym powiedział że to wystarcza, ja na razie operacyjny robię, OCS w piątek, ale z samych książek 150 na P1 zrobiłem, więc moim zdaniem styka. A czy styknie na ocs zobaczymy w kwietniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mogę się wypowiedzieć tylko na temat CIMA, bo tylko to zdawałam. Uczyłam się z książek Kaplana i materiałów Astranti (płatnych, ale część jest również dostępna za darmo). Książki Kaplana bardzo często można dostać za połowę ceny. Astranti również ma często promocje (no OT trzeba polować bardziej niż case study) i zdałam ze świetnymi wynikami, więc polecam. Pamiętaj też o tym, że im lepiej się przyłożysz na początku, tym łatwiej będzie później, bo
@xmajami Kaplan ma oficjalne książki do CIMA i ja bym powiedział że to wystarcza, ja na razie operacyjny robię, OCS w piątek, ale z samych książek 150 na P1 zrobiłem, więc moim zdaniem styka. A czy styknie na ocs zobaczymy w kwietniu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kwiatosz: daj znać po case study, ja mam Operacyjny zdany ale jeszcze na zasadach bez case'a wiec ciekawe jaka trudnosc tego