Wpis z mikrobloga

@trejn: pierwotne instynkty stadne są w ludziach nadal tak silne że ci wolą wpłacić 7 milionów na wyleczenie ładnej dziewczyny niż uratować za te pieniądze kilkadziesiąt innych osób, a wszystko dlatego że 100 tysięcy lat temu to ilość kobiet w grupie a nie mężczyzn stanowiła o potencjale reprodukcyjnym, jeśli kiedykolwiek jakiś katol albo bluepill normik będzie wam próbował wmówić że ludzie posiadają jakieś dusze czy inne duperele i są stworzeni
  • Odpowiedz
@youngpablo W porównaniu do tych 7 milionów które zebrała dziewczyna to drobne, przecież te 100.000+ które zebrała w bonusie wystarczyłoby dla tego biednego chłopaka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@trejn: tylko że trudno wyciągać wnioski po dwóch screenach. Faktem jest ze niektóre zbiórki są popularne a inne nie, i to nie (a na pewno nie tylko) płeć o tym decyduje. To nadal przykre że trzeba się z taką zbiórką dobrze "zakręcić", ale zebhy wyciągać wnioski o piekle mężczyzn trzeba trochę więcej danych
  • Odpowiedz
@bambadjan taka prawda. Ważny jest marketing zbiórki. Występ w śniadaniowce, lokalnych gazetach no i media społecznościowe. Ale tez fakt, ludzie chętniej płacą na dzieci i zwierzęta. Jakoś tak juz jest. Jest tez mnóstwo ludzi ktorzy nigdy nie zapłacili na nic, ciągle wplacaja te same osoby. Ja sam nie mam jakos duzo kasy ale miesiąc w miesiąc pare złotych rzucę to tu to tam. Rozumiem desperacje tych ludzi.
  • Odpowiedz
@trejn: juz kilka razy wrzucałem info czy ktoś chciałby podarować mi 1% albo chociaż wysłać SMSa bo zachorowałem na SM i zebrałem max 9 plusów, a jakaś Julka jak napisze że ma znajomą której kolega jest chory zbiera po kilkaset plusów. Nic tylko wypuszczam powietrze szybciej nosem bo co zrobić... ludzie k---a zbierają na leczenie które mają na NFZ.
  • Odpowiedz
  • 12
@trejn ehhh Burek coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chłopaka ręka bolała, mogli ją amputować ale nie chciał jej stracić, potem przerzuty i nara. Młody fajny chłopak (,)
  • Odpowiedz