Wpis z mikrobloga

Trzecia #pennystock, ktora postaram sie przedstawic jest mPhase Technologies (XDSL) ale za nim mały update ostatnich wyników spolek o których wspominałem.
Bantec (BANT) - wzrost z 0.18 do 0.70 (Sprzedany z 280% zyskiem)
Nukkleus (NUKK) - wzrost 0.3 do 0.40 (Sprzedany z 11% zyskiem)

Firma mPhase Technologies, Inc. opracowuje i komercjalizuje rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym do zastosowań telekomunikacyjnych, edukacyjnych, podróżniczych i nanotechnologicznych. Firma dostarcza oprogramowanie do analizy danych w zakresie inwentaryzacji, zarządzania zapasami, optymalizacji marketingu, analizy nastrojów, segmentacji i zachowań klientów, agrotechnicznego wykrywania obrazu, automatyzacji elektrokardiogramu oraz silnika rekomendacji z różnymi zastosowaniami. Firma ociągnęła swoj szczyt jezeli chodzi o ceny akcji w marcu 2020 (1.10$), po czym przez kolejne miesiace od rozpoczecia pandemii ich cena spadla do zaledwie 0.04$ by zacząć obrabiać straty w ostatnich tygodniach aktualnie to 0.44$ (pic. A). Nie znalazłem zadnych nowosci na temat planowanego rozwoju, nowych kontraktow itp. Spolka na ta chwile liczy 90 pracownikow, jej Market Cap wynosi $34.09M, obrót całkowity $30.02M, a przychód brutto to $7.7M. Jednak to co najbardziej mnie zainteresowało to fakt, ze mPhase Technologies drastycznie zredukowało dlug wobec kapitalu (pic. B) Wskaźnik zadłużenia XDSL do kapitału własnego (6,5%) jest na prawde mocno zadowalajacy. Akcje mozna kupic od dzis na T212 wiec wiele oczu skierowanych jest teraz na XDSL. Chcialem dzis kupic akcje na lokalnym dolku za okolo 0.35/36$ niestety przegapilem okazje i kupilem akcje Frontier Lithium (LITOF), ktora rowniez mialem na oku, a właśnie taki dolek udalo mi sie zlapac (pic C.). Frontier Lithium bedzie kolejna spolka ktora postaram sie omówić. Standardowo plusujacych ten wpis będę wolał do analizy LITOF.

Chciałem tez podziekowac czujnym Mirkom za odradzenie rekomendacji. Przypominam, ze wszystkie inwestycje wiaza sie duzym ryzkiem, w szczególności #pennystock. W zaden sposob nie polecam, ani nie zachęcam do zakupu zadnej z przedstawionych spółek jest to tylko i wyłącznie krótkie streszczenie i moja opinia na ich temat.
#gielda
Pobierz JesseJackson - Trzecia #pennystock, ktora postaram sie przedstawic jest mPhase Techno...
źródło: comment_1612900892QI09KcKwtRANyTiXnGIJnm.jpg
  • 41
W zaden sposob nie polecam, ani nie zachęcam do zakupu zadnej z przedstawionych spółek jest to tylko i wyłącznie krótkie streszczenie i moja opinia na ich temat.


@JesseJackson: Dodaj

Jestem tylko głupim wykopkiem który nie rozumie handlu instrumentami finansowymi