Wpis z mikrobloga

@pol-scot: Seria Artefakty ma bardzo dobrą czcionkę i nie utrudniała czytania, skoro czepiamy się estetyki to okładki ze zdjęcia są paskudne w porównaniu z Artefaktowymi. Skoro książka jest do czytania to powinna mieć najlepsze tłumaczenie, które również gwarantują Artefakty.
3-0
@Whoresbane: w tym wydaniu czcionka jest jednak ładniejsza co sam przyznałeś, twarda okładka z obwolutą - wolę taką niż utrzymane w tej samej tonacji okładki artefaktów, ten czteroksiąg jest zbyt dobry żeby go wcielać w jakieś serie a iloma słowami różnią się tłumaczenia? trzema? i tak jedni wolą takie a drudzy takie; jedyne co gwarantują artefakty to regularny zarobek dla wydawnictwa bo wiekszość (o ile nie wszystkie) to kolejne już wydania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Whoresbane: te ze zdjęcia mają dużo ładniejsze okładki, ale nie zmienia to faktu, że nie da się kupić 3 i 4 tomu. MAG pewnie zdecyduje się na dodruk, ale nie ma konkretnej daty, kiedy książki miałyby się pojawić.
Co Ci po ładniejszej czcionce jak o....


@Whoresbane: mówisz jednak, że ładniejsza:) nie chodzi o bojkot, ja po prostu lubie stare rzeczy, takie które były zrobione dawno a wciąż sa dobre, nie te robione/wydawane tylko po to żeby kasa się zgadzała; pisałem już wcześniej, że jedni wolą Chyżwara, drudzy Dzierżbę a jeszcze inni, jak np ja, mają to w dupie:)
@ali3en: Bezszeryfowa ładniejsza, jedynie papier gorszej jakości
@pol-scot: Pisałem wprost do autora co mu po (wg niego) ładniejszej czcionce jak ma błędne tłumaczenie.

nie te robione/wydawane tylko po to żeby kasa się zgadzała


@pol-scot: Co? A to Hyperiona wydali na odpierdziel po taniości byle tylko zarobić? Czy wydali w nowym i poprawnym tłumaczeniu, pięknych i pasujących do siebie okładkach. Wersja którą kupił @ali3en ma tylko lepszy papier za to
@pol-scot: Jasne wykazywanie zalet jednego nad drugim jest podniecaniem, no nieźle

jak chcesz zobaczyć prawdziwą różnice to porównaj pierwsze wydanie z drugim


@pol-scot: Piękny strzał w stopę. Wszystkie cztery z Artefaktów to wydania II