Wpis z mikrobloga

za w samochodzie, który nie śmierdzi jak melina...


@motaboy: Nigdy nie miałem tego problemu. Po prostu nie kupuj na promocji z Lidla/Biedry tylko ze stacji. A jak Ci śmierdzi nawet taki to może z Tobą coś nie tak.
  • Odpowiedz
A jak Ci śmierdzi nawet taki to może z Tobą coś nie tak


@kkrzysiek13: Śmierdzi mnie i śmierdzi żonie. Kupowałem już różne, każdy wali jakąś wódą. Te z Biedronki/Lidla na dodatek chyba czymś a'la metanol. Najlepszy póki co chyba był Plak.

serio masz czas na myslenie o rzeczach, które trwają ze 3 sekundy? XD


@DiggerMeat: Nie rozumiem?
  • Odpowiedz
@motaboy: Okej. Powodzenia w szukaniu. Dziwne to jest dla mnie i tyle. Ja randomwoy ze stacji kupuje i nigdy problemu nie miałem. Przypomniał mi się ostatni post, że któremuś mirkowi nawet wciśnięty pedał hamulca przeszkadza bo światła świecą w oczy. No offence oczywiście. Powodzonka.
  • Odpowiedz
jak by była melina to byśmy nie mogli mieli spryskiwaczu


@pingwinek_pikpoket: Uwierz mi, że gdybyś miał dmuchnąć w ten "szybki" alkomat którym sprawdzają na światłach trzeźwość zaraz po spryskaniu szyby takim szajsem, to by cię wzieli na boczek na "normalne" dmuchanie.
  • Odpowiedz
Okej. Powodzenia w szukaniu. Dziwne to jest dla mnie i tyle. Ja randomwoy ze stacji kupuje i nigdy problemu nie miałem.


@kkrzysiek13: Też tak robiłem. Mam się kłócić na ten temat z żoną? Uważasz że to dobry pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@motaboy: nie kupuj najtańszego gówna - nie dość że śmierdzi, to niszczy plastiki, a często i lakier. Ktoś tam wyżej poradził kupować na stacjach benzynowych - no tak średnio, bo tam sie płaci jak za zboże. Idź do jakiegoś marketu na dział motoryzacyjny albo do sklepu motoryzacyjnego i kup Sonax albo coś podobnego.
  • Odpowiedz