Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszy, jak taka Sylwia po wyższej szkole robienia hałasu, która pracuje w HR i zarabia 4k brutto myśli, że każdy kto nie jest dyrektorem finansowym albo jakimś lekarzem jest poniżej jej poziomu xD.

Albo artykuły na stronach typu wysokieobcasy, które mówią, że hurr durr więcej kobiet ma wyższe wykształcenie niż mężczyzn i przez to nie mogą znaleźć partnera xD. Tylko, że mężczyźni skończyli jakąś matematykę czy inżynierię na polibudzie, a nie zarządzanie polem namiotowym na wyższej szkole gotowania na gazie.

#blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #studbaza #zwiazki
  • 53
  • Odpowiedz
a nie spotkasz ich na psychologii, pedagogice czy stosunkach międzynarodowych


@rozowatoxa: Lata temu, będąc w szkole średniej, od wielu osób słyszałem radę, że jeśli chcę mieć wiele okazji na szybki seks, to powinienem iść na tego typu studia. Ze względu na znaczną ilość potencjalnych partnerek i małą konkurencję.
  • Odpowiedz
@Tygrzyk: > chodzi o to, że op zakłada, że faceci kończą, tylko "dobre" kierunki, a nie spotkasz ich na psychologii, pedagogice czy stosunkach międzynarodowych

zamiast "a" wstaw "i", wtedy moja wypowiedź będzie bardziej zrozumiała :)
  • Odpowiedz
@derton778: Niektorym tym laskom sie wydaje, ze ten magiczny papierek z uczelni je wznosi na wyższy poziom człowieczeństwa i już na kolesia pracującego fizycznie nie patrzą jak na równego sobie, nieważne co ma w głowie i ile zarabia. Takie czasy.
  • Odpowiedz
@derton778 nope one mają takie mniemanie o sobie bo robią w korpo. A doskonale wiedzą, że na ich miejsce jest 30 innych chętnych. To raz. Dwa jaki jest sens bycia skromnym? Całe życie byłam wychowywana na skromnego człowieka i to nic nie daje. Ludzie tego nie szanuja. W dzisiejszych czasach liczy się pewność siebie i bycie wygadanym. Jak jesteś cichy nawet jeśli masz wiedzę specjalistyczną to giniesz przy wygadanej Julce czy
  • Odpowiedz
jak ma morde i wzrost chada to może być nawet bezrobotnym przestępcą z getta a i tak mu da du#y


@Niski_Manlet: no ale to się przecież nie kłuci
ostre zerżnięcie przez Alvaro czy innego Chada - partner krótkoterminowy ma przynosić emocje
budowanie domu dla niej i bombelka tylko z prawdziwym mężczyzną (których oczywiście nie ma jak są potrzebni) - partner długoterminowy ma przynosić zasoby
  • Odpowiedz
@rozowatoxa: Tu nie chodzi o założenia a o fakty = kobiety studiują masowo kierunki typu marketing, socjologia, administracja itp i to wpływa na to więcej studiujących kobiet. Czy po takim kierunku pracując w jakiejś recepcji czy jako urzędas powinieneś się czuć lepszy od goscia z fachem w ręku po szkole średniej który często zarabia więcej od Ciebie? Według mnie nie - a artykuły z sieci z raków typu wysokie obcasy
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: żeby nie być skromnym to trzeba mieć najpierw jakiś sensowny powód a większość stanowisk w hr to przekładnie papierków i #!$%@? głupot, w jakiś sposób zrozumiałbym nieskromnego wybitnego inżyniera albo naukowca a nie Julkę której robota to wstawienie kilku ogłoszeń, wydrukowaniu kilku kwestionariuszy, pitolenia z koleżankami i przeprowadzeniu jednej rozmowy dziennie w której pada pytanie jakim typem zwierzęcia chciałbyś być...
  • Odpowiedz