Wpis z mikrobloga

To nie jest śmieszny obrazek tylko antypolska propaganda opłacona za brudne pieniądze Kremla, a ty sprzedałeś Polskę i najuczciwszego człowieka na świecie za kilka kopiejek. Wlatujesz na czarną listę, leci zgłoszenie do admina i wysyłam list polecony do prokuratury!!!!!!


@kontonr77: Aktrat w tą uczciwość nie wierzę. Ale co z tego, że można być nawet kryształowo uczciwym, gdy się jest gamoniem otoczonym przez miernoty nie mające pojęcia w jaki sposób prowadzić kraj
@kontonr77 poza gospodarką (podtrzymywaną głównie dzięki wymianie handlowej z tymi złymi okrutnymi Niemcami oraz innymi krajami głównie zachodnimi) w tym kraju nie ma niczego stabilnego (a zresztą w skali gospodarek zachodnich to i tak jest kiepsko), pod względem swobód obywatelskich wszystko idzie w złym kierunku.

Jeżeli jest inaczej to proszę o merytoryczną wypowiedź. Swoją drogą jaki zryty trzeba mieć beret aby wysrać coś takiego z siebie pod śmiesznym obrazkiem na stronie ze
@kontonr77 tak tak, zrobiłeś z siebie błazna to teraz że bait ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czym innym jest pisanie wysrywów z własnej inicjatywy, które wręcz uwłaczają inteligencji czytelnika, a czym innym ich komentowanie.
@Cinkito

To nie jest śmieszny obrazek tylko antypolska propaganda opłacona za brudne pieniądze Kremla, a ty sprzedałeś Polskę i najuczciwszego człowieka na świecie za kilka kopiejek. Wlatujesz na czarną listę, leci zgłoszenie do admina i wysyłam list polecony do prokuratury!!!!!!


Ten komentarz mniej więcej wskazuję na to że masz racje, ale w moim gronie znajomych jest paru pisowców, którzy reagują na to dokładnie tak samo, więc możliwe że jestem przewrażliwiony ( ͡