Wpis z mikrobloga

@MasterOf8: Ponoć luzik i bajlando jak czytałem, zero testów, zero kwarantanny ponoć maseczki nie są obowiązkowe, coś jak na wzór naszego lata ponoć
  • Odpowiedz
@Krupier: tak ale łapiesz 10 dni jak wrócisz, chyba rzeczywiście zacznę jakaś z dupy podyplomowke żeby mieć spokój. Zrobiłem kwity zawodnika, dziennikarza czas na powrót na studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krupier: zadraszczam :) Mam zadaleko, Praga blisko ale tam nic sensownego nie lata :) Dobry dojazd do Wawy i blisko lotniska w Katowicach i Krakowie mnie rozleniwily :) Dzieki za Macedonię bo sobie o niej zapomniałem, góry Przeklęte są zajebiste.
  • Odpowiedz
zadraszczam :)


@ramirezvaca: ja sobie też. 1,5h przy dobrych wiatrach i jestem na lotnisku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek ostatnio odkryłem, że do Gdańska w sumie już nie tak źle się jedzie po S6 do Koszalina, a w Gdańsku też całkiem fajna siatka połączeń jest.

góry Przeklęte są zajebiste.


@ramirezvaca: ale to chyba nie w Macedonii. :P
  • Odpowiedz
@Krupier: zapędziłem się Korab nie jest w Przeklętych to osobne pasmo, mea culpa :)

Co do Gdańska, masz 10 dni kwary jak wrócisz więc Berlin lepszy, właśnie kupiłem po tanioszce Szymany z Krakowa więc lutowy weekend w śniegach mazurskich :)
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: Nie mogę wrócić do Polski pociągiem z niemiec? W sensie, że będę miał kwarantanne?
Kwarantanna po powrocie to nie problem, tylko, żebym nie miał jej w pierwszą stronę :D
  • Odpowiedz