Wpis z mikrobloga

Chcecie mi powiedzieć że axelio kryptonim "człowiek sukcesu" który mówił że nie będzie pracować tak jak jego widzowie, który wyzywał MGRamigafanclub od paczkonoszy tylko dlatego ze pracuje jako kurier sam aktualnie trudni się rozwożeniem jedzenia? No jak to nie jest karma to ja już sam nie wiem co to jest.
#axeliocontent
  • 61
  • Odpowiedz
@tylkoczytam: o to jest najwazniejszy cytat ,,Axelio się już nie raz wypowiadał o swoich wyimaginowanych zdolnościach i doświadczeniu, kontaktach w wielkim świecie polityki/filmu/radia, o swoich pomysłach na życie i o tym że on nie musi/nie będzie pracować tak jak jego widzowie na zmiany bo on ma plany na sukces itp itd" ktory pokazuje, ze jest mitomanem co musi zebrac aby o nim jeszcze nie zapomniano.

Warto dodac, ze skoro
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: rety, ale tu naprawdę widze poważny problem wszyscy mają na tym tagu. Wyczuwam jakby mega śpinę. Chyba zostanę jutuberem i założę kanał retro masturbacja żeby nam wszystkim ulżyło. Będę mógł zapraszać gości. Pierwszy w kolejce porywacz, potem mam problem bo lista byków się skończyła.
  • Odpowiedz
@ryszarch: no bardzo mnie skrzywdzili XD nie ja po prostu chamstwa i braku elokwencji nie lubie i wysmiewam je na kazdym kroku
zreszta sobie poczytaj to ten cwok wypisuje, brudny polaczek od zmywakow wyzywa bo i tak wizy nie dostanie xD no to jest wlasnie poziom polskiej sceny retro XD ograne stereotypy xD
@teslagrad: jaka spina XD ja wam tylko udowadniam ze takich akselko jest wiecej, popatrz na te wiejskie
f.....a - @ryszarch: no bardzo mnie skrzywdzili XD nie ja po prostu chamstwa i braku ...

źródło: comment_161311750705cY3EkS2UGeMdD2lixvEM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@farara: nie mogę edytować, wiec piszę kolejny komentarz: ja wiem, że się nie da oglądać, więc ich nie oglądam i nie mam takich problemów jak Ty ;) polecam to uczucie.
  • Odpowiedz
@teslagrad: ale to nie chodzi zeby nie ogladac tylko zeby miec wlasna bande debili z ktorych mozna cisnac beke XD wlasnie o to chodzi ze jeden aksel to za malo, aksela nie ma zreszta po co cisnac, nie bede cisnal po skrzywdzonym przez los czlowieku

wtedy kiedy ta banda szczurow uciekla pod skrzydla retrogralni (bo byli za mali to sobie wymyslili ze na garbie borga retroscene zaloza i wymyslili sobie azbest.tv
  • Odpowiedz
@teslagrad: pewnie dlatego, że sam siebie nazywam pedałem, żydem i Rumunem z Krakowa ¯_(ツ)_/¯

Co do natomiast do patrzenia na dobrze wyglądających facetów na Polskim YT związanym z retro, to będzie ciężko, bo wszyscy to piwniczki od urodzenia, ale za jakiś czas (mam nadzieję niedługi) wystartuje kanał mojego znajomego który będzie się zajmował ćwiczeniami i prężeniem muskuł i jak nie zapomnę to podeślę Ci link, to będziesz miał na co popatrzeć
  • Odpowiedz
@Sulikczek: jest PanKubaka on jest zadbany, mówi ladnie, składnie, ma mięśnie. Niestety mało retro. Jak na razie on jedyny mi się podoba. Niestety ma jakąś żonę, więc dramat. Gdybyś się oddał w moje ręce stylizacji Suliczku to też nie byłoby tak źle ;) może byś jednak polubił w dupę #hehe
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@farara: fajny filmik, zwlaszcza scena pod prysznicem. Brakuje siusiaków w TV, na szczęście Netflix rekompensuje nam wszystkim i nie ma filmu czy serialu bez siusiaków. Wcześniej wszyscy się na cycki mogliście nagapić, a teraz i ja mam przyjemność :)
  • Odpowiedz
@teslagrad: no to ja wiem, ten film zreszta musial tez spasc z yt bo juz go nie ma, w pewnym momencie bylo jakies wielkie sprzatanie bo nawet na moim normalnym koncie chcieli ode mnie poswiadczenia ze mam 18 lat

netflix chyba nie ma cyckow, za to ma southparka gdzie w polskim dubingu jakas polka dubinguje tz cingciangciunguje japonke i wyzywaja sie od zydow XD
nie wiem czy to sa te cycki
f.....a - @teslagrad: no to ja wiem, ten film zreszta musial tez spasc z yt bo juz go...
  • Odpowiedz
@teslagrad:

Gdybyś się oddał w moje ręce stylizacji Suliczku to też nie byłoby tak źle ;) może byś jednak polubił w dupę

muszę żony zapytać czy mogę chcieć

Brakuje siusiaków w TV

z tego co pamiętam to chyba jednym z pierwszych seriali w których było sporo siusiaków był Spartakus (NETFLIX)
W Rumuńskim Umbre też się pojawiają raz na jakiś czas (HBO GO)
W Westworld pojawiają się tylko w scenach kiedy jest
  • Odpowiedz
@Sulikczek: poczekaj aż będzie dzieciak jeden, drugi, trzeci. Żony potem zajmują się dziećmi i w nosie mają potrzeby mężów. Szczerze potem współczujemy całemu światu hetero.
A jeśli chodzi o filmy 18+ najciekawsze, że nadal na youtube jest wiele takich pełnometrażowych niby artystycznych co widać normalnie wzwód różne wydzieliny bo to niby jakieś francuskie barachło co ma być sztuką przez wielkie S. Tak samo na insta. Coś banują, a coś nie, kto
  • Odpowiedz
@farara: a czemu mam nie odpisywac? Mamy nature taka, ze lubimy przebywac w stadzie i gadac :). Stary nie obraz sie ale ostatnie 2,5 roku u mnie to jakis #!$%@? rollercoaster ze skrajnosciami, gdzie na zmiane masz zajebiste momenty jak i #!$%@?. Dzis musialem po karetke dzwonic bo dla ojca wywalilo puls bodaj 180 bo profilaktycznie mierzyl z mama saturacje i skarzyl sie na klucie serca (a zyla na rece mu
BananowyKochanek - @farara: a czemu mam nie odpisywac? Mamy nature taka, ze lubimy pr...
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: byłem w szoku jak się dowiedziałem, że mój kumpel założył sobie konto na onlyfans i tam posuwa to i owo ku uciesze widowni. Jesli już bym zakładał jakiś to tylko pewnie tam :) tylko nie miałbym kogo zapraszać do współpracy bo nie ma atrakcyjnych panów na retro bidzie. A co do gierek to prawdziwe mięso dla mnie zapodane tylko w Strange Flesh
  • Odpowiedz