Wpis z mikrobloga

@SanczoPansa89: Z tego co pamiętam na z jednym ze starych lajwów z Vice City Axel zablokował Porywacza ponieważ ten z kolei wytknął mu jakiś żart, który zapewne tak nie spodobał Wądołowskiemu, że aż ten zdenerwował się na niego i skończyło się to kłótnią i co za tym idzie blokiem w stronę Porywacza.
już naprawdę nie nadążam za tym, kto z kim, gdzie, kiedy i jak się pokłócił na tej polskiej scenie retro. Może kiedyś mi te wszystkie historie opiszecie, to poczytam. Premierze, jak żyć, skoro tyle fajnych byczków wokoło mnie na wykopie? Oto mój dylemat na miarę 2021 roku.
@SanczoPansa89: tak, wtedy podrywacz zwlok sie troche zesral ze nie dostal top sekretow XD te wysylanie paczek to byla najwieksza porazka, kazdy myslal ze jest "szanowany" w tfu srodowisku a potem okazywalo sie ze dziadowali i wysylali w zamian podobne smieci XD tak samo akselka zrobil tez pulpet z uk ktory za gazetki w ktorych podobno pisal jakies wysrywy wyslal mu jakies smieciowe gierki

tapety żadnej paczki

@ podrywacz no wlasnie
@farara: nie wale gruchy przy retrogralni, ani tym virg-cośtam, ani do innych jutuberów retro. Prawda taka, że nie wystarczy być facetem, żeby od razu jakiś gej jarał się na twój widok. Mamy strasznie nieurodziwych facetów na polskim jutubie i nawet o siebie nie dbają. Bardzo bym chciał żeby było na kim oko zawiesić, ale prawda taka, że NIE MA.
z całym szacunkiem dla Was wszystkich, ale co złego jest w byciu kurierem? Żadna praca nie hańbi


@teslagrad: @Bananowy_Kochanek @farara Tu nie chodzi o brak szacunku dla pracujących. Axelio się już nie raz wypowiadał o swoich wyimaginowanych zdolnościach i doświadczeniu, kontaktach w wielkim świecie polityki/filmu/radia, o swoich pomysłach na życie i o tym że on nie musi/nie będzie pracować tak jak jego widzowie na zmiany bo on ma plany na sukces