Wpis z mikrobloga

  • 249
@kiszczak czy którykolwiek facet dostałby 10 zł zniżki? Czy ktoś zrobiłby facetowi kawę, zanim ten wszedłby do budynku, bez prośby o to? Ile osób by skomplementowało przeciętnego gościa, że ładnie dziś wygląda?
  • Odpowiedz
  • 28
@kiszczak są 3 opcje: jesteś chadem 9/10, jesteś dyrektorem/prezesem/synem właściciela firmy w której pracujesz, majaczysz i zmyślasz. Ja mówię o normalnym, przeciętnym anonku. Tak jak ten femoid z wpisu, to zwykła p0lka, nie żadna modelka, gwiazda onlyfans czy coś.
  • Odpowiedz
@zero_dwa Nie jestem ponadprzeciętny z wyglądu. No i zamieszczony tu screen zupełnie przeczy teorii, jakoby kobiety miały tak codziennie. Gdyby tak było, to dziewczę nie ucieszyłoby się tak na te zdarzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@kiszczak czy którykolwiek facet dostałby 10 zł zniżki? Czy ktoś zrobiłby facetowi kawę, zanim ten wszedłby do budynku, bez prośby o to? Ile osób by skomplementowało przeciętnego gościa, że ładnie dziś wygląda?

@kogut_20: Jezu gdzie wy żyjecie że takie cywilizowane przysługi macie tylko dla kobiet?XDD
Odpowiedz na 2 pierwsze pytania: tak, wystarczy nie być przegrywem
  • Odpowiedz
  • 4
@Spofity w Polsce mój drogi, tutaj k*bietki się ubóstwia, a facetami gardzi. Radzę wyjść z piwnicy i zobaczyć jak wygląda prawdziwe życie, a nie tylko twoja bańka.
  • Odpowiedz