Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Robię aktualnie w #niemcy na magazynie z kolesiem z #nigeria o imieniu Usman xD Usman nie wiem czemu mnie wyraźnie lubi. I chociaż jak przystało na stereotypowego murzyna chłopak nie jest zbyt robotny, to ma wielkie marzenia xD Chce oszczędzić dość ojrasów i wrócić w chwale do swojej murzyńskiej wioski, gdzie wybuduje dom, znajdzie dobrą murzyńską kobitę i napłodzi z nią tyle murzyniątek ile się tylko da xD Raz mu powiedziałem pół żartem, pół serio co myślę o białych kobietach, a szczególnie naszych narodowych witaminkach #p0lka to aż mu się oczy zaświeciły i od tej pory mnie namawiam, żebym poleciał z nim na wakacje do Nigerii to mi znajdzie dobrą żonę - jak sam ciągle podkreśla dziewice, nie to co te europejskie wywłoki xD Do tego gdy do tego wraca zawsze bardzo lubi podkreślać wielkość ud i cycków nigeryjskich kobiet :D

Jak myślicie, lecieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #chwalesie #chwalesie #afryka #zwiazki #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60204412863b1f000a13084f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 28
  • Odpowiedz
@grr193: nie no wiadomix, że w każdym kraju znajdą się ładne i inteligentne dupy ale statystyka nie stoi po stronie afrykanczykow xD nie mniej jednak z tym, że są wyróżniającą się nacją tam to masz rację. na miejscu opa bym się przeleciał bo przecież na darmowy paszporcik UE to mu pewnie nie przyprowadzi jakiegos przygłupiego bazyla chyba, że po znajomości będzie chciał kogoś wcisnąć ale to zawsze można podejść do
  • Odpowiedz