Wpis z mikrobloga

@Lesrley: Przynieś świadectwo z ostatniej szkoły którą skończyłeś i miej #!$%@?. Jeśli ktoś się spyta o to wykształcenie które niby w CV podałeś, mów że o niczym nie wiesz, a jak ci pokażą że tak było w CV to powiedz że pewnie nie tą wersję im dałeś, bo przerabiałeś świadectwo od kolegi i najwyraźniej nie wyciąłeś wykształcenia.
  • Odpowiedz
@Lesrley: Jak wspomniał najbardziej plusowany komentarz, nic nie rób, zdobywaj doświadczenie, przekonaj szefostwo do siebie, nawiąż sieć kontaktów, buduj przyjazne relacje z klientami, izoluj pracodawcę od klientów, załóż własną działalność, przejmij klientów od pracodawcy, rozwijaj własny biznes, zatrudnij podwykonawców, daj im punkt w umowie, że podwykonawcy zobowiązują się nie podejmować kontaktów biznesowych przez czas trwania umowy i 5 lat od jej zerwania, jeśli brakuje Ci jakiejś cechy potrzebnej na Twoim rynku,
  • Odpowiedz
@Lesrley Powiedz, że dawałeś je na uczelni na rekrutacji na studia i Ci je zgubili. Potem odwlekaj temat w nieskończoność w sprawie wyrobienia duplikatu (zwłaszcza, że szkoła na drugim końcu Polski, bo mieszkałeś chwilowo u chorych dziadków, którymi trzeba było się opiekować), to może zapomną ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ogłaszam koniec spamu xD

Świadectwo jest do odbioru w szkole na drugim końcu polski i na chwilę obecną jest lipa, nie dam rady go załatwić i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m76859: Właśnie się oficjalnie dowiedziałem że to tylko do urlopu potrzebne i mają w dupie moją szkołę lub jej brak, ale ten płacz mi się tutaj prędko nie skończy chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lesrley: W ogóle to u mnie na uczelni czeka się na wydanie kopii dyplomu 3 miesiące, bo muszą pozbierać podpisy od rektorów czy tam dziekanów. A teraz w czasie pandemii to w ogóle, pewnie z pół roku. Przez ten czas może zapomną
  • Odpowiedz
Właśnie się oficjalnie dowiedziałem że to tylko do urlopu potrzebne i mają w dupie moją szkołę lub jej brak, ale ten płacz mi się tutaj prędko nie skończy chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lesrley: no bo jesteś zwykłym oszustem, to czego oczekiwałeś, poklasku? No ale dobra, to wykop, tobie podobnych jest tu wielu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Lesrley: Ty oczywiscie nie powinienes sciemniac, ale dzial HR tez dal ciala, dawno dawno temu jak aplikowalem do mojej 1 pracy stażowej w BIG 4 to nawet srednia ocen ze studiow mi sprawdzali zanim podpisalem umowe. O background checkach jakie pozniej mialem na wyzsze stanowiska to nawet nie wspominam. Takze wina lezy posrodku Ty sciemniales ale ich hr tez dal ciala , takze moze sie dogadacie :>
  • Odpowiedz