Wpis z mikrobloga

Przecież to jest specjalna karma dla kota. o co ci chodzi??


@NiebezpiecznyGangsterPepe: no i co z tego? XD zacznij sam np. dietę opartą w 100% na frytkach z Maca. Przecież to nie może być szkodliwe, w końcu to specjalne jedzenie dla ludzi.

kupowałem lepsze, zdrowsze karmy i moje koty za bardzo nie chciały tego jeść ewentualnie surowego kurczaka. Wola Felixa który też jest śmieciowy ale jedzą go aż im się uszy
@Adom007:

@CptPrice: @maur:

Też mam koty i powiem wam , że kupowałem lepsze, zdrowsze karmy i moje koty za bardzo nie chciały tego jeść ewentualnie surowego kurczaka. Wola Felixa który też jest śmieciowy ale jedzą go aż im się uszy trzęsą i co mam ich zmuszać ? Niech żrą co chcą jak im smakuje

@Mirekzkolega: co za idiotyczne podejście. Człowiekowi, za którego odpowiadasz, też dałbyś oprzeć dietę na
@antkowa co zrobić jak mój tylko gourmeta je. Różne próbowałem ale zazwyczaj zostawiał i karma obsychała i tylko do kosza się nadawała, a do pasztecików gourmeta zawsze ze smakiem podchodzi.¯_(ツ)_/¯
@antkowa: Kot wszystko zeżre a Kitikat jest dobry bo odkad pamietam reklamują go w telewizji i sprzedaż się utrzymuje przez dziesiątki lat wiec to zwykle pitolenie konkurencji żeby wbić się w rynek. Koty tez nie maja problemów po tej karmie

@finchharold: papierosy i alkohol też są dobra, bo są reklamowane w telewizji. Wystarczy porównać sobie składy.

@Adom007: ehh, znowu nadeszła bojówka Doliny Noteci xD Powodzenia w starciu z kocimi
@Adom007 masz dla porównania skład kitekata i feringi. Dodam tylko, że w produktach ubocznych mogą się zawierać takie smakołyki jak pióra, dzioby itp. Zwróć też uwagę, że jest napisane 4% kurczaka, a nie mięsa z kurczaka, więc tam też mogą być te pyszności.
Kitekat ma 6% białka surowego, feringa 10%, a ten pierwszy i tak musi się wspomagać dodanym białkiem roślinnym, żeby dobić do tej wartości. Zboża, które są aż na drugim
@Eppepeppe wychodzę z założenia, że jeżeli kot pije dużo wody, nie zniszczy sobie nerek dostając jedynie suchą karmę. W końcu ważnym jest, aby podczas takiej diety dostarczać kotu odpowiednią ilość nawodnienia.
I źle to określiłaś, chciałaś bardziej napisać, że dobre jakościowo, ale nie nadające się dla naszego pupila ( ͡º ͜ʖ͡º) I tutaj też zależy od preferencji naszych kotów, moje piją bardzo dużo wody, więc wiem, że