Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym się z wami podzielić moimi przemyśleniami. Robiąc zakupy zwróciłem uwagę, że dużo dziewczyn miało buty na obcasie, czy innym podwyższeniu. Zrozumiałem wtedy, po co one naprawdę je noszą. Myślicie, że one męczą się chodząc w tak nienaturalny sposób tylko po to, żeby nogi lepiej wyglądały? Błąd, i to duży. Robią to tylko po to, żeby móc znaleźć wyższego faceta, niż gdyby chodziły w butach o płaskiej podeszwie. Gdy założą obcas i mają powiedzmy +7cm to mają wymówkę, żeby wybrać sobie faceta nie wyższego o 2 - 3 cm, ale o 8 - 10 cm. Dlatego jak trafiają na faceta o ich wzroście, to mówią "sorry, ale jak założę obcasy to jesteś ode mnie znacznie niższy, nic z tego nie będzie".

Podobnie jest z tymi słynnymi karlicami, które biorą o wiele wyższych facetów, co swoją drogą wygląda karykaturalnie. Robią to, bo liczą, że spłodzone przez nich dzieci odziedziczą po ojcu wzrost, są świadome, jak bardzo ich syn byłby przegrany. W końcu same się brzydzą facetami o niskim wzroście i nie chcą tego zrobić swojemu dziecku.

Nie jestem nawet zaskoczony. Po raz kolejny udało mi się przejrzeć fałszywą, przebiegłą naturę kobiet, czyli najmniej czułych i najzimniejszych istot jakie powstały na naszej planecie. Nie winię ich za to, bo to tylko naturalne następstwo ewolucji, chciałbym tylko ostrzec nieświadomych prawdy facetów, przez destrukcją ich psychiki po bezpośrednim spotkaniu z naszymi kochanymi, "bezbronnymi", "niewinnymi" dziewczętami. Pamiętajcie, że to tylko pozory, pod piękną otoczką czai się bestia, która w najmniej spodziewanym momencie (czyli jak np. stracisz pracę, albo podupadniesz na zdrowiu) pokaże swoje prawdziwe oblicze.

#przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601d29b0487593000ae87ce8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @PoisonGirl:
No cóż, wygląda na to, że doszliśmy do końca tego tematu. Coraz bardziej widzę, że kobiety wcale nie muszą być gorsze niż mi się kiedyś wydawało. Czasami mnie zaskakują, czymś czego bym się po nich nie spodziewał, w pozytywnym sensie. Trudna i długa droga przede mną, ale chyba już rozumiem jak trzeba rozwiązać ten problem. Muszę sam nad tym pracować, dużo myśleć, analizować i mieć silną wolę
  • Odpowiedz