Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jeszcze aferę "euroweek"? Jak to konserwy rozpisywały się o JEDNOZNACZNYCH oraz NIEPODWAŻALNYCH dowodach? Jak fantazjowali o orgiach seksualnych? O molestowaniu młodzieży jako części warunkowania celem wyrobienia uległości wobec nadchodzącego i instalowanemu w Europie Islamu? Jak to zarząd "euroweek" miał być skazany na dziesiątki lat? Jak Michał Białek oraz moderatorzy też mieli być aresztowani, bo kasowanie konserwom tych ich wysrywów było "niszczeniem dowodów"? XD

Myślicie, że sprawa jest nadal niezwykle rozwojowa i wkrótce już ujrzymy kolejne dowody oraz aresztowania?

  • 38
@LebronAntetokounmpo nono, bo 447 to bujda wymyślona przez prawagów xD

W maju ubiegłego roku (2018) prezydent USA Donald Trump podpisał ustawę o sprawiedliwości dla ofiar, którym nie zadośćuczyniono (Justice for Uncompensated Survivors Today - JUST), dotyczącą restytucji mienia ofiar Holokaustu.

Ustawa wymaga sprawozdania z działań niektórych krajów w odniesieniu do rozporządzania majątkiem z czasów Holokaustu - informował w maju Biały Dom.

W grudniu 2017 roku ustawę zarejestrowaną w dzienniku ustaw jako S.447
reszty nie chciało ci się czytać nie? tak myślałem xD


@shoananas: oczywiście, że chciało. Po prostu ostatnia część była zdecydowanie najśmieszniejsza ( ͡º ͜ʖ͡º). W sumie interesowało mnie to samo co @LebronAntetokounmpo - kiedy to właściwie rusza, bo z tym 447 to trochę tak jak ze Szwecją i UK, które upadną za góra 2 lata jak to od 20 lat prawica mówi, ale widzę że już
@LebronAntetokounmpo widać, że w ogóle nie znasz tematu

- Rozmówca pana Chodorowicza konsekwentnie podkreślał, że zdaje sobie sprawę, iż sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 r., jako roku wyborczego w Polsce, z podstawowym terminem w postaci wyborów do parlamentu na jesieni 2019 r. Podkreślił, że strona amerykańska jest zainteresowana, aby w okresie do wyborów parlamentarnych w Polsce, a jednocześnie do momentu przekazania do Kongresu raportu w ramach ustawy Just
@LebronAntetokounmpo AHHAHAHAH MICHALKIEWICZ UJAWNIL CZYLI TO KŁAMSTWO FOLIARZUU!!

Do sejmu złożona została interpelacja w sprawie tej notatki i nikt nie zaprzeczył jej istnienia

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=BCEHJ7

Jedyne na co zdobył się minister spraw zagranicznych to taki komentarz (który oczywiście też nie neguje istnienia notatki):

Nie mogę tego potwierdzić, nie widziałem dokumentu, który posiada Pan Michalkiewicz.


Jestem ministrem, umówiłem się na rozmowę o tej notatce (dzień po tym jak została ujawniona), ale nie sprawdziłem, czy