Wpis z mikrobloga

@would_an_idiot_do_that: zamiast maloowac co 3 dni lakierem chodze co 3 tygodnie do kosmetyczki na hybrydy - to ze paznokiec dostaje po dupie to gowno prawda, jak ktos chodzi do tatiany ktora pol paznokcia spiluje zanim baze nalozy to moze sie plytke dostaje po dupie, ja w sumie jakims dziwnym trafem od kiedy chodze do kosmetyczki mam mocniejsze paznokcie (i nie nie chodzi o hybryde tylko jak ja sciagamy zeby zalozyc nowa
@kcrgs: ale wiesz ze nie trzeba miec szponow aby robic hybryde? xD a jak masz takie uposledzoen laski w pracy to przykro mi :)

@would_an_idiot_do_that: no to prawda, a czy jezeli naswietlam tylko palce czy w takim razie cala moja skora bedzie sie starzec czy palce i kawalek dloni? :) nie wydaje mi sie zeby raz na 3 tygodnie robilo wielkie halo, patrzac na to ze jestem minimalnie narazona na
@dorotka-wu: hm, nie wiem dokładnie jak bardzo bo nie zagłębiałam się w literaturę, ale jest zwiększone ryzyko czerniaka pod paznokciem, co moim zdaniem jest prze*ne, bo trudno zauważyć dziada a czerniak przerzutuje mega szybko :/ nie wiem jaka jest dokładnie moc lampy ale myślę, że musi być znacznie większa niż moc UV ze światła naturalnego skoro światłem słonecznym sobie tego żelu nie utwardzisz albo będzie to trwało latami XD nawet jak