Wpis z mikrobloga

tak, a czemu mialabym przestac to robic?


@dorotka-wu: Przecież ja nie napisałem że masz przestać ;) W sumie mogłabyś ale dopóki jest to legalne to sobie strzelaj, jest tego tyle że jedna osoba nie robi żadnej różnicy.

Domyślam się, że ktoś kiedyś zaprezentował Ci wzorzec takich patologicznych zachowań. Rozumiem, że strzelanie może być atrakcyjne, ale do zwierząt? Z drugiej strony ludzie w naturalny sposób mają zróżnicowany poziom empatii więc to w
@Kawunia_z_rana: ja w sumie od 4 lat chodze do przyjaciolki (bo od 4 lat robi) i w sumie trening czyni mistrza bo na pocztaku nie bylo tak kolorowo, a teraz bez kitu zawsze zadowolona jestem :) mam tez kolezanke ukrainke, robi bardzo ladnie ale niestety 2x dluzej niz inni...
@be_ast moja naturalna płytka jest naprawdę słaba, w pracy co chwilę niszczę ją sobie/łamie, dodatkowo ciągła dezynfekcja rąk też ją osłabia - więc co wygląda estetyczniej? krótkie i szerokie (bo takie mam) rozdwajające się paznokcie z pęknięciem do środka płytki, czy schludnie zrobione hybrydy?

Naturalne paznokcie są rzadko kiedy tak piękne jak na zdjęciach stockowych, pogódź się z tym, że nawet jak wyglądają na naturalne, to i tak prawdopodobnie jest na nich