Wpis z mikrobloga

Gratuluję, możesz sobie wystrugać z ziemniaka Order Janusza. Typowe polackie myślenie - "#!$%@? że nie skorzystam, ważne że somsiad, ten złodziej, ta #!$%@? co pasata se kupiła też nie skorzysta".


@kompek: srogie urojenia.

Ale rozumiem, że rozmowa o przestrzeni z ludźmi wychowanymi w 40m2 kurnikach nie ma najmniejszego sensu.
  • Odpowiedz
@Galkovsky: a jak dla mnie to powinni w ogóle wywalić samochody z centrum bo tylko wiecznie korki i smród. Macie dobrą komunikację, ubery itd. Ja auto biorę tylko jak jadę za miasto a Ci wygodniccy wszędzie dupkę tylko by wozili autkiem.
  • Odpowiedz
a czyli pomiędzy 2 letnimi klasami premium byś się chętnie przeciskał?


@Owoc12: ich właściciele raczej nie powinni mieć problemu z zapłaceniem za parking jak człowiek.
  • Odpowiedz
urojenia


@fegwegw: Ty masz jakąś schizofrenię, że nie wiesz co sam pisałeś 5 minut temu? Sam mówisz:

lepszy bezużyteczny, niż #!$%@? samochodami.

A teraz #!$%@? coś o urojeniach, bo śmiałem nazwać po imieniu Twoją hipokryzję?
  • Odpowiedz
tobie też już podziękuję za rozmowę, widać, że trochę odstajesz intelektualnie, niestety na niekorzyść.


@fegwegw: Powiedział wykopek, któremu moderacja usuwa komentarza za obrażanie innych
  • Odpowiedz
@fegwegw: czyli nie masz żadnych argumentów xD i o odstawaniu intelektualnym pisze typ, który obsrał się na miętowo, #!$%@?ł milion postów byle #!$%@?ć kierowcom i obraża każdego, kto śmie się z nim nie zgodzić xD ale fakt, niepotrzebnie rozmawiałem z takim planktonem intelektualnym, #czarnolisto wita
  • Odpowiedz
@fegwegw: Używasz wulgaryzmów, prostackiego, patologicznego języka, obrażasz innych, kiedy brakuje ci argumentów - to są przejawy tego, że intelektualnie odstajesz.
Musi ci być mega ciężko z takim powolnym myśleniem,
  • Odpowiedz
@szybki_lolo: Porównajmy sobie także skomunikowanie tych miast, czas przejazdu, bliskość i czas oczekiwania na komunikację, jej obciążenie itd, rozplanowanie ulic, poziom ekonomiczny mieszkańców, powierzchnię, infrastrukturę, rozmieszczenie centr biznesowych, biurowców i części mieszkalnych. Porównanie do Sztokholmu, czy Londynu jest bezsensowne, to kompletnie inne miasta, pod każdym możliwym względem.
  • Odpowiedz