Wpis z mikrobloga

Park & Ride na Śląsku? XDDD Dobre sobie

To ma do rzeczy, że prowadzą przez centrum, weź sobie przeanalizuj


@wojskowy-onanista1: No dobra, może na ślunsku to rzeczywiście jeszcze trochę trzeba poczekać, przyznaję, że popłynąłem z tym P&R xD Chociaż ja akurat nie mam nic przeciwko przejeżdżaniu w razie potrzeby, tylko wjeżdżaniu aby tam zostać – jak wyeliminujemy to drugie to i tak będzie mniej śmiedząco.
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: Czy ty w wątku o komunikacji w Warszawie wysłałaś mi na potwierdzenie tezy, że komunikacją jest dłużej pokonać trasę z Sosnowca do Rybnika? xDD Mogę podać takie same przykłady w drugą stronę we Wrocławiu i czego to dowodzi?
  • Odpowiedz
@Galkovsky wszędzie na zachodzie w centrum są wielokondygnacyjne parkingi, ale podejrzewam że w Warszawie takie cuda nie występują. Tak samo jest w każdym mieście. Gdynia też zabrała parkingi na miejsca dla pieszych jako place, ale nie ma alternatywy .
  • Odpowiedz
Używasz wulgaryzmów, prostackiego, patologicznego języka, obrażasz innych, kiedy brakuje ci argumentów - to są przejawy tego, że intelektualnie odstajesz.


@wojskowy-onanista1: dalej się nie dowiedziałem, o jakie argumenty chodzi, za czym?

Co do języka, no cóż, jest dopasowany do poziomu rozmówcy. Zresztą wiesz o tym, rozmawialiśmy na privie, nie pamiętam, żebym cię obrażał lub używał wulgaryzmów.
  • Odpowiedz
@fegwegw:

dalej się nie dowiedziałem, o jakie argumenty chodzi, za czym?


Udajesz? Argumenty na potwierdzenie swojego zdania.

Co do języka, no cóż, jest dopasowany do poziomu rozmówcy.


Widocznie jednak nie, skoro rozmówcy zgłaszają twoje komentarze.

Zresztą wiesz o tym, rozmawialiśmy na privie,


Aaa, to jednak ty jesteś tym mirkiem, który ciężko myśli. Teraz pamiętam, że nie tylko w tym wątku tak błaznujesz

nie pamiętam, żebym cię obrażał lub używał wulgaryzmów.


To
  • Odpowiedz
Sugerujesz, że jeżeli ktoś ma 20 letniego golfa, czy jakikolwiek inny samochód, który po prostu jest stary musi być od razu gruzem? XD No jo, bo przecież do centrum Warszaffki trzeba ferrari albo lambo podjechać albo helikopterem na dach, bo jak masz stare auto to znaczy, że jest całe #!$%@?, a przegląd przechodzi u Pana Kazia na lewo, bo syn pracuje w OSKP ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
  • Odpowiedz
@Galkovsky: Przejżałem wszystkie źródła, źródła które znam i nie wygląda na to, że to robota aktywistów. Raczej bym obstawiał robotę właściciela budynku. Może przygotowania do remontu budynku i zajęcia chodnika?
  • Odpowiedz
Owszem, starsze bardziej trują niż te nowsze,


@Andrej-Rusek: no i na tym możemy zakończyć, ciesze się, że się zgadzamy.

Chyba jesteś z tych, co twierdzą, że za smog w głównej mierze odpowiedzialne są samochody.


@Andrej-Rusek: nie, nie jestem.
  • Odpowiedz
@Jachnucy: "ja mówię o całym smogu" XDDDD
Człowieku #!$%@? jeszcze raz i od początku. Przeczytaj to co napisałem u góry.

Ja nie twierdzę, że SAMOCHODY MAJĄ NAJWIĘKSZY WPŁYW na CAŁYU SMOG W RP ale w CENTRUM MIASTA gdzie mamy największe zagęszczenie ludności PYŁY wydzielane przez samochody, opony, hamulce mają GIGANTYCZNY wpływ na jakość powietrza i zdrowia obywateli.
To nie jest kwestia tego czy komuś się samochody spalinowe podobają (mi się podobają)
  • Odpowiedz
Uwaga, uwaga - kończymy dyskusję, bo się za duży burdel robi. Szybkie wnioski i się rozchodzimy.
A pomoże nam w tym logika.
1. Parkowanie na chodnikach, gdzie ludzie muszą się przeciskać jest problemem i powinno się to zwalczać.
2. Sytuacja ze zdjęcia jest zdrowo #!$%@?. Nie ma logicznego uzasadnienia dla tej decyzji.
3. @fegwegw jest ewidentnie skrytym rowerzystą, który ma poważne, choć niezauważalne dla siebie (przy takim przekonaniu o własnej nieomylności
  • Odpowiedz