Wpis z mikrobloga

Jak powinny wyglądać ulice w centrach miast:


@fegwegw: Nie ma problemu - niech ulice w centrach tak wyglądają, ale niech wyniosą się z centrum:
- urzędy,
- siedziby dużych firm.

Dwie noce w tygodniu muszę spędzić w centrum Gdyni (sprawy służbowe). Zaparkowanie tam auta to jakiś #!$%@? dramat. Zero alternatywy od stawiania "na dzikusa" lub na przepełnionych płatnych miejscach. Tu już nawet nie chodzi o płacenie, ale o fakt, że nawet
  • Odpowiedz
@Galkovsky: Smiesza mnie ci pedalarze, zamiast jezdzic i ogladac swoje dupsko to #!$%@? sie do calej reszty swiata, bo oni sa eko i im dymek, miejsca parkingowe, brak wysilku fizycznego u innych itd przeszkadzaja xDD
  • Odpowiedz
Beka z was co się gnieciecie w swoim betonowym lesie XD ja żadnego miejsca szukać nie muszę, parkuję jak królewicz, u siebie w którą stronę chce i nie sram się, że ktoś we mnie jebnie i ucieknie. Brama zamknięta i #!$%@?, a jak muszę jechać do tego waszego kamiennego królestwa to parking płatny, najdroższy żeby biedaki widziały komu się powodzi, a kto musi dymać 2km z buta albo stawać na zakazie XDD
  • Odpowiedz
@Galkovsky: #!$%@?ć centrum. Niestety większość firm i restauracji mieści się w centrum i jak mam do nich dotrzeć skoro nie mogę zaparkować samochodu? Muszę robić jakieś fikołki typu zostawić auto na parkingu 5km dalej, dojechać tramwajem i przejść pieszo kawałek.
  • Odpowiedz
No ok, to niech postawią tam ławeczki, drzewa i koszę na śmieci i dadzą trawę zamiast chodnika. Bo takie słupki to takie wyłącznie robienie na złość.


@Gigamesh: dobrze, zgadzam się. Pewnie coś takiego tam powstanie, prędzej czy póżniej.
  • Odpowiedz
@fegwegw a potem chłop płytki przyjedzie kłaść i będzie #!$%@? przez pół miasta i 50 zł za zaparking zapłaci. Płytki będzie kładł kilka dni. Przy rozliczeniu z klientem policzy sobie ile zapłacił za parking doda do rachunku i będzie: PANIE CO TAK DROGO!!!
Albo przyjedzie gość z Mercury z paleta zaprawy, bo jakąś różowa będzie chciała wyrównać wylewkę na 4tym piętrze #pdk , to stanie koło tych słupków i zablokuje drogę dopóki
  • Odpowiedz
@CREATE_USER: No to jedziesz samochodem, tylko w czas przejazdu dodaj sobie czas szukania miejsca parkingowego oraz czas dojscia od parkingu do miejsca docelowego. A i w koszty dolicz koszt parkingu. Nikt nie broni
  • Odpowiedz
jakie to jest #!$%@? glupie. przeciez ta przestrzen nie zostanie w zaden sposob zagospodarowana


@wycz: a musi być jakoś zagospodarowana, nie może być po prostu przestrzeń?
  • Odpowiedz