Wpis z mikrobloga

Potężna Grenada złomuje pana Meszcziego, jeszcze dawno temu mówiłem "gdyby nie Szczawi i Iniesta to Messi nic by nie wygrał" i powoli moje ulubione piłkarskie porzekadło zaczyna się sprawdzać.

W między czasie Ronaldo 2 bramki przeciwko Interowi, zły że go zmieniają ale nawet po zmianie dalej motywuje swoich kolegów.

To tylko pokazuje który z nich jest egoistą w świecie piłkarskim.

Grajox3 - Potężna Grenada złomuje pana Meszcziego, jeszcze dawno temu mówiłem "gdyby ...

źródło: comment_1612387197waROplTKxjihl0mEJMTy5Y.jpg

Pobierz
  • 19
@Grajox3: Co ciekawe, Messi od odejścia Iniesty strzelił 98 bramek i zdobył 54 asysty zdejmując skalpy poza ligą z takich drużyn jak United, Liverpool, Tottenham, BVB, Napoli czy Juventus.
Ronaldo w tym czasie zdobył 87 goli i 21 asyst, strzelając między innymi Barcelonie, Atletico, United i Ajaxowi (w obu przypadkach liczę tylko duże i znaczące drużyny pomijając jakiś Ferencváros czy Lyon).
Jakby nie patrzeć, Messi bez Xaviego i Iniesty radzi sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Należy mieć na uwadze, że Ronaldo wszystkie te bramki i asysty zdobył świeżo po przyjściu do nowego klubu, a nie w takim w którym gra od dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego nie wspomniałeś nic o występach w reprezentacji, gdzie Messi w analogicznym okresie zdobył 7 bramek i zaliczył 4 asysty w 18 spotkaniach, a Ronaldo zdobył 21 bramek i 2 asysty w 21 spotkaniach.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Grajox3: Co ciekawe, Messi od odejścia Iniesty strzelił 98 bramek i zdobył 54 asysty zdejmując skalpy poza ligą z takich drużyn jak United, Liverpool, Tottenham, BVB, Napoli czy Juventus.

Ronaldo w tym czasie zdobył 87 goli i 21 asyst, strzelając między innymi Barcelonie, Atletico, United i Ajaxowi (w obu przypadkach liczę tylko duże i znaczące drużyny pomijając jakiś Ferencváros czy Lyon).

Jakby nie patrzeć, Messi bez Xaviego i Iniesty radzi sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Grajox3:

*W między czasie Ronaldo 2 bramki przeciwko Interowi*
-To tylko pokazuje który z nich jest egoistą w świecie piłkarskim.
Mordo, ale nic nie odkryłeś, zawsze tak było że Ci tylko gole wbijał i leci na picu i plecach kolegów, a Messi za to ciągnie całą drużynę i ma w dupie gole i asysty, tak jak dzisiaj np, ukradziono mu 2asysty