Wpis z mikrobloga

Moje fake konto p0lki na Badoo

Kolejny eksperyment (a raczej badanie) w wykonaniu Lorda Blackpill_RAW-a Wielkiego.
Doszły do mnie informacje, że na #badoo jest mniejsza konkurencja ze strony pomazańców genetycznych niż na #tinder . W związku z czym łatwiej tam o #ruchanie R-U-CH-A-N-I-E.
Postanowiłem więc sprawdzić cóż to za śmiałkowie próbują swych sił na tej aplikacji, by dobrać się do soczystej pusi #p0lka .

Utworzyłem w tym celu fałszywe konto #rozowypasek 3,5/10 do inwigilacji tamtejszej społeczności. W przeciągu 10 minut od założenia konta licznik polubień wskazywał już 99+. Standard (,) Praktycznie z każdym przesuniętym w prawo mam match, i każdy pisze natychmiast. Tego się wszyscy spodziewaliśmy więc nie będę rozwijał. Ogólnie jako różowa można przebierać w chłopach jak menel w śmieciach.

1.To co zwróciło moją uwagę jako pierwsze to fakt, iż kobiecy profil widzi w darmowej wersji kto dał Ci polubienie. Męski nie. Twórcy aplikacji dobrze wiedzą, że #incel jak również #przegryw i inni desperaci będą w stanie wykupić płatne pakiety by gonić za tzipą. Jak kobieta widzi kto dał jej polubienie to jak ma wybrać brzydkiego niskiego mężczyznę skoro widzi, iż może porozmawiać z wysokim przystojniakiem? OVER

2. Kolejną rzeczą jest poziom samców których tam można spotkać.

Otóż większość (jakiejś 85%) to incele bądź low tier normictwo. Generalnie można ich przypisać do co najmniej 1 z poniższych kategorii:
-sub5 z twarzy, p0lackie okrągłe facjaty
-manleci sub180
-łysi, bądź zakolaki powyżej norwooda 2
Ogólnie odpady genetyczne których oceniam na 3-4,5/10. Powiem szczerze, że mogguje co najmniej 50% z nich a żadnym Alvaro nie jestem jak zresztą widzieliście. Poza tym ludzie zazwyczaj kompletnie nie potrafią robić zdjęć, żeby chociaż wyglądać trochę lepiej. Bo sporo można poprawić ujęciem. A oni nawet tego nie zrobili.

Reszta,czyli jakieś 10-14% to chadlite z twarzy z akceptowalnym wzrostem 180-190 cm.

Dopiero 1 topowy procent to chady których widać na zdjęciu ze wzrostem 190+. To o nich rywalizuje zapewne 90% użytkowniczek tej aplikacji ()

Ciekawą sprawą jest, że przeglądając profile, rozpoznałem na jednym z nich pewnego jegomościa którego kiedyś oceniałem na wypoku... Tak. To jeden z czołowych blackpillersów na naszym zacnym portalu - @Olaf2137 Ostatnio padły zarzuty, że nie jest chadem i sobie to wszystko ubzdurał... Otóż staje w jego obronie i stwierdzam, że z samej twarzy jest 7,5-8 na zdjęciach z Badoo. Nie widziałem go IRL, więc mówię tylko co widzę na monitorze. Nie jakiś gigachad z instagrama, tylko"normalne" rysy twarzy z dużo powyżej przeciętną masą kostną. Najlepszym przykładem podobieństwa jeśli chodzi o szczękę i podbródek to Jeff Seid. Aż tak. Więc pogódźcie się z tym, że to prawda iż Olaf jest w topie jeśli chodzi o męską populacje Badoo. I ja wystawiam mu certyfikat, gdyż na własne oczy widziałem jego konkurencję.

I to chyba tyle na dzisiaj ode mnie. Z fartem podrywacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#podrywajzwykopem #logikaniebieskichpaskow #itsover #blackpill #blackpillraw #s----------e #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu
B.....W - Moje fake konto p0lki na Badoo

Kolejny eksperyment (a raczej badanie) w ...

źródło: comment_1612368226zom9rLuivXgRPbClU5zJoJ.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bardzo dobre porównanie, można grzebać w tym śmietniku tygodniami i nie trafić nic ciekawego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LilyOfTheValley: jak różowe mają wymagania takie że nawet chad się nie łapie to wiadomka że faceci to śmieci ze śmietnika.
  • Odpowiedz
Dobra robota z tym eksperymentem,czekam na "ranking warszawskich chadów"z tindera i badoo który zapowiedziałeś.Ja jak zrobiłem fake konto modelki 8/10 na tinderze to po dosłownie 0.0001 sekundy wbiła 99 polubień i spermiarze składali propozycje kupna jej obsranych majtek w wiadomościach.Meżczyzna manlet albo brzydal może na badoo/tinderze najwyżej wylizać c--e majka uwodzenie,wiem bo sam robiłem eksperyment z murzynem 4/10 i dostał może z 7 polubień łącznie przez 2 dni.Dla niedowierzających w słuszność czarnej
Olaf2137 - Dobra robota z tym eksperymentem,czekam na "ranking warszawskich chadów"z ...

źródło: comment_16123719965yqYgUMJkuZbnoMKeo7HhC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: zawsze uważałem że śmianie się czyjegoś wyglądu jest złe ale nie moge z tych bezkształtnych polackich mord które myślą że mają jakiekolwiek szanse xD niczego nieświadomi głupcy idący ślepo jak owieczki na r--ź
  • Odpowiedz
  • 2
@Blackpill_RAW: 1.To co zwróciło moją uwagę jako pierwsze to fakt, iż kobiecy profil widzi w darmowej wersji kto dał Ci polubienie.


Tylko przez pierwsze 3 dni od założenia konta, bo jest premium przez ten czas, po tym czasie już nie widać polubien.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
nie moge z tych bezkształtnych polackich mord które myślą że mają jakiekolwiek szanse


@UberSoldat: Trochę wstyd się przyznać ale dzisiaj cały dzień ich przeglądam i porównuje do swoich zdjęć z galerii i czuje wyrzut dopaminy, że face/heightmogguje ponad połowę z nich ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 108
Co to jest ta slawna "polacka" morda?


@zimawskandynawii: To twarz z dużą ilością tkanki tłuszczowej zgromadzonej wokół szyi, co przekłada się na brak szczegółów - zalana linia żuchwy, niewidoczne kości jarzmowe. Do tego recesja linii włosów na skroniach, popularnie zwana zakolami. Często wisienką na torcie jest fryzura na jeża.
Taka twarz wysyła kobietom sygnał o znikomej jakości genetycznej
B.....W - >Co to jest ta slawna "polacka" morda?

@zimawskandynawii: To twarz z dużą ...

źródło: comment_1612373118msiXOBqaRpsaml9dmhyjpK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz