Wpis z mikrobloga

Honduras+, czyli dlaczego fundamentalistyczna organizacja Ordo Iuris stanowi realne zagrożenie dla mojej i waszej wolności?

Bo wzorem stalinistów tak, jak każda banda totalitarnych psychopatów, działa w sposób etapowy, w ramach skrupulatnie zaplanowanej taktyki, bez żadnych kompromisów dążąc do totalnych efektów. Kawałek po kawałku chce zawłaszczać każdy kawałek wolności obywatelskich, jak ośmiornica swoimi mackami wchodzi coraz głębiej, a to, na jakim etapie jest teraz to nie jest koniec. To jest ledwie początek.

Przyznaje to jedna otwarcie i bez ŻADNEGO owijania w bawełnę z bojówkarek tej organizacji. Zero złudzeń, kawa na ławę. Ostatni barbarzyński wyrok Przyłębskiej to jest początek. Cel to tzw. PELNA OCHRONA ŻYCIA, czyli CALKOWITY ZAKAZ ABORCJI. Całkowity. Bez żadnych wyjątków.

A co oznacza pełne prawo do torturowania kobiet?

- Oznacza, że zgwałcona dziewczynka tuż po pokwitaniu będzie zmuszona donosić ciąże, nawet jak nie wytrzyma tego jej drobne ciało i umrze.
- Oznacza to, że w stanie zagrożenia życia inaczej od uniwersalnych norm etycznych obowiązujących czy w medycynie, czy #!$%@? w samolocie podczas wodowania, ratować będzie trzeba juz nie najpierw matkę. Jeżeli kobieta będzie w stadium zagrożenia życia lub zdrowia, ma rodzić. Kropka.
- Oznacza to, że wzorem środkowoamerykańskich dziczy poronienie może być traktowane jako zabójstwo. Nadinterpretacja? Paranoja neuropy? Nie, praktyka z Hondurasu, do którego wzdycha terrorystka z Ordo Szuris. Kobiety po poronieniu często są traktowane jako MORDERCZYNI i tuż po traumatycznym przeżyciu odwiedza je nie lekarz czy psycholog, tylko PROKURATOR.

Nie można bagatelizować tej bojówki. To są szalenie niebezpieczni ludzie, którzy nie poprzestaną na półśrodkach, kompromisach, debatach, nie. Oni chcą jednego - całkowitego zakazu aborcji, za każdą cenę. I za każdą cenę trzeba przed nimi ostrzegać i nagłaśniać ich alarmujące sygnały, jakie tchórzliwe koniunkturalne media nagłaśniają bardzo ostrożnie.

#neuropa #bekazprawakow #aborcja #ordoiuris #4konserwy #honduras #amerykalacinska #gruparatowaniapoziomu #polityka #neuropainformuje #kazachtlumaczy #twitter #ciekawostki
Pobierz KazachzAlmaty - Honduras+, czyli dlaczego fundamentalistyczna organizacja Ordo Iuris ...
źródło: comment_1612359598TjPIREy7C6BnZbM42Ur20j.jpg
  • 44
@Kazach_z_Almaty: Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Jeśli człowieka będziemy definiować poprzez to czy nie jest chory i nie ma mózgu na wierzchu to nie wiem jak zaklasyfikować osoby z dodatkowym chromosomem? Z drugiej strony prawna ochrona życia zwierząt większa niż ochrona życia przedstawicieli gatunku homo sapiens to jest jakiś ponury żart.
Co do samej aborcji nie mówię nie, ale skoro legalnie będzie można zabić własny
@Kazach_z_Almaty: Zagrożenie życia matki można potraktować jako ratowanie większego dobra, a pozostałe przypadki stawiając życie ludzkie jako wartość najwyższą należałoby odrzucić. Nie można skazywać na śmierć człowieka, bo jego ojciec dopuścił się przestępstwa, tak jak i nie można zabijać człowieka bo jest ciężko uszkodzony, jak sam to określiłeś.
@Neubert: Zacytuje dla Ciebie ten link co wstawiłeś ;)

Zarodek lub z greckiego embrion (ἔμβρυον)[1] – osobnik roślinny lub zwierzęcy (także ludzki) we wczesnym etapie rozwoju zwanym okresem zarodkowym.


Osobnik ludzki - człowiek, czego nie rozumiesz lewaku? xD
@Neubert: definiujesz człowieka po tym czy się uśmiecha czy nie? x---D
i co ma niby wnieść ten obrazek z ciążą pozamaciczną?

Chciałem jeszcze wrócić do szowinistycznego argumentu kolegi @Kazach_z_Almaty

xD dobrze, wysrałeś swoje arbitralne osądy z bezpiecznej pozycji faceta, teraz pozwól kobietom samym dysponować swoim ciałem, eot


Czy uważacie, że o "prawa zwierząt" powinny walczyć zwierzęta? Przeciwstawiać się wycince drzew powinny enty?
No i jeszcze chciałbym zaznaczyć, że zarodek może być
Nie można skazywać na śmierć człowieka


@podjad3k: Chciałem to uciąć trochę dalej, ale w sumie doszedłem do wniosku, że tu będzie lepiej. Bo oprócz tego, że nie można zmuszać ofiary jednej z najbardziej podłych, jeśli nie najbardziej podłej zbrodni do tego, żeby przez 9 miesięcy męczyła się z "owocem" zbrodni, to po prostu zarodek do pewnego momentu nie ma wykształconego systemu nerwowego i nic nie czuje, w związku z czym nie
@gumiorek: W końcu doczekałem się jakichś argumentów, brawa dla tego pana. Uściślimy tylko, że obecny stan prawny nie zabrania aborcji gdy jest zagrożenie życia matki. Kwestie aborcji eugenicznej ze względu na wady są wątpliwe etycznie w mojej ocenie. Katolikiem nie jestem i nie wiem skąd ten pomysł. Śmieszy mnie, a może nawet trochę przeraża walka ludzi o prawa do aborcji, tych samych ludzi którzy walczą o prawa zwierząt. Wychodzi na to
Śmieszy mnie, a może nawet trochę przeraża walka ludzi o prawa do aborcji, tych samych ludzi którzy walczą o prawa zwierząt.


@podjad3k: Nie będę odpowiadał za wszystkich, ale dla mnie wykonanie aborcji u zwierzęcia nie byłoby problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast jeśli masz już żywe stworzenie, które czuje, to nie masz prawa - jakiejkolwiek rasy by nie było - się nad nim znęcać. Rozumiem i dopuszczam
Nie pisałem o świadomej eutanazji, a o sytuacji analogicznej do Polaka, który niedawno zmarł w Anglii i całej szopce z nią związanej.

@gumiorek: Szczerze o nie interesowałem się tym wcale, nie wiem jakie było stanowisko rodziny tego człowieka. Ale teoretycznie zawsze jest szansa, że za X lat podtrzymywania życia takiego człowieka nastąpi przełom w medycynie, który to pozwoli na postawienie go na nogi (lub uploadować świadomość do chmury xD) może nawet
Decyzja rodziny czy kogoś podtrzymywać przy życiu czy nie jest nie na miejscu, bo po pierwsze więzy krwi czy powinowactwo nie powinno dawać prawa do decydowaniu o czyimś życiu czy śmierci, a po drugie występuje tu ewidentny konflikt interesów.


@podjad3k: Jeśli konsensus wśród lekarzy opiniujących dany przypadek jest taki, że praktycznie nie ma szans na ratunek - nie widzę problemu, żeby rodzina o tym decydowała. A już w ogóle nie widzę