Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim,

mam nie typowe pytanie. Ustawiłem sobie stałem zlecenie przelewu, co miesiąc, z mBank do Santander. To było w zeszłym roku w kwietniu. Przypomniałem sobie o tym dzisiaj, jak zobaczyłem, że kolejny przelew poszedł. Problem polega na tym, że nie mam pojęcia po co xd
Do pytania więc: Czy można gdzieś się w banku dowiedzieć po co (gdzie?) do nich wysyłam pieniądze ?
Ustawiłem sobie taki tytuł przelewu stałego, że nic mi nie mówi :D
Pewnie nie, no ale co mi szkodzi zapytać, pozdrawiam wszystkich! :)

#banki #przelewy #bank #bankowosc
  • 15
@MojaPuffa No właśnie wiem, ale tak myślałem, żeby chociaż powiedzieli czy może lokata czy coś.
No i właśnie o to chodzi, że to nie za usługę, abanamenty czy coś, bo to jednak nazwa odbiorcy mówi wszystko,
a tutaj typowo jako nazwa odbiorcy jest bezpośrednio bank, a nie np że do nich na konto ale odbiorca jakaś nazwa firmy czy coś. Porąbane xd
@pcela dobrze powiedziane: "wiedziałeś". Myślę, czy by nie aunulować i zobaczyć czy coś się stanie za miesiąc :D
ALe szkoda też kaski co przez rok czasu wysyłałem gdzieś xd
@slapdash wyżej, to chyba koleżanka :D i sprawdziłem to na początku i nie pomogło a ostateczny plan jest właśnie taki jak piszesz. Ale gorzej jak jak sam sobie na coś wpłacałem i po prostu przepadnie mi to co już wysłałem, bo sam się sobie nie upomnę, skoro nawet zapomniałem po co to robię :D
@slapdash tak, mam to w planie. Tylko chciałem zapytać czy ktoś coś wie więcej o podobnych sytuajach, bo na infolini to wiadomo jak jest, raz trafisz na kogoś łebskiego i Ci pomoże, a raz na kogoś kto powie, że nic się nie da i nic nie powie i tyle się pogada. Losowość
@Lasland: nie spłacałeś jakiegoś kredytu, raty itp? Problem jest taki, że jest tajemnica bankowa i nie dowiesz się komu przelałeś kasę. mBank Ci nie pomoże bo mogą tylko sprawdzić czy się wysyła ale nic więcej Ci nie powiedzą bo to nie ich rachunek.

Tak naprawdę to jak się #!$%@? i zrobisz przelew wszystkich oszczędności życia na rachunek, którego nie znasz to de facto najlepiej liczyć, że odbiorca się skapuje i Ci
@tejotte Dzięki, w dobrą stronę mnie pokierowałeś! Zerknąłem od razu w maila z z kwietnia zeszłego roku i bam! Podpisałem umową jako praca w formie wolontariatu i od razu ustawiłem, że by do tego stowarzyszenia co miesiąc się jakaś kaska wysyłała. Zagadka rozwiązana! Dziękuje wszystkim zaintersowanym no i @tejotte bo w dobrym kierunku pokierował :)