Wpis z mikrobloga

No i co? Gdzie są teraz te wszystkie feministki i neuropki? Gdzie jest hejt na WOŚP?
Zatkao kakao, że nawet "liberalny, Owsiakowy" WOŚP nie popiera tak radykalnych postulatów jak legalizacja aborcji na życzenie - i że to kompromis jest rozwiązaniem? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #konfederacja #protest #aborcja
Pobierz B.....e - No i co? Gdzie są teraz te wszystkie feministki i neuropki? Gdzie jest hejt...
źródło: comment_16122703744bSTD43UCDHJhiJwKKSCRC.jpg
  • 58
@Back_Space: Niech ktoś zrobi znalezisko, jestem ciekaw, jakich fikołków użyją neuropki, skoro dla nich ludzie popierający kompromis to radykałowie (czyli większość społeczeństwa)...

Już Julki robią na tt #owsiakisoverparty #wospisoverparty czy wstrzymały się, bo nie wiedzą, jak zareagować na to, że ktoś śmie mieć centrowe poglądy?

Na rakowym feministycznym portalu lewaczki już nazwały go dziadersem, a same siebie racjonalnymi osobami xD Oczywiście jakiś simp z neuropy za chwilę przybiegnie, by bronić dobrego
Pobierz RogerCasement - @BackSpace: Niech ktoś zrobi znalezisko, jestem ciekaw, jakich fikołk...
źródło: comment_16122711459US3JSPDAwHFF1WtXZGcby.jpg
@Back_Space: no tu jestem. Nie zgadzam się z Owsiakiem, aborcja powinna być na żądanie.

Nie rozumiem jednak sensu twojego wpisu.

Ludzie z inteligencją większą niż upośledzony szympans wiedzą, że można kogoś popierać (ba nawet podziwiać) w jednej kwestii i zupełnie nie zgadzać się w innej. Próba klasyfikacji KAŻDEGO do obozu "MY" albo "ONI" to domena miernot intelektualnych.
Jeśli działa głównie w krajach uchodzących za wysoko rozwinięte i o wysokiej stopie życiowej


@Zbruzman: No niewolnictwo też działało w tych wysoko rozwiniętych krajach. Czyli co, przyznajesz że nie był to radykalny postulat?

w faktycznie radykalnych krajach jak Polska

@Zbruzman: xDDDD

Ps. ja w nic nie wierzę, ja stwierdzam fakty ;)
@Back_Space: No właśnie - działało ;) Wtedy różne niepochlebne rzeczy działały, ale teraz wiemy lepiej i już nie ma niewolnictwa. Argument taki trochę na poziomie "Ale kiedyś nauka się w czymś tam myliła, więc jak niby teraz możemy im zaufać że szczepionki są dla nas dobre?"
No właśnie - działało ;)


@Zbruzman: No właśnie, takie samo stwierdzenie będzie się tyczyć aborcji ;)

Wtedy różne niepochlebne rzeczy działały, ale teraz wiemy lepiej i już nie ma niewolnictwa


@Zbruzman: Tak samo w przyszłości:
"Wtedy różne niepochlebne rzeczy działały, ale teraz wiemy lepiej i już nie ma aborcji".

Mojego argumentu nie oceniaj, tylko na niego odpowiedz - bo jak na razie to TY rzucasz fikołkami intelektualnymi w stylu: "w
@Back_Space: Tu nie chodzi tylko o legalność w krajach rozwiniętych, ale także o nielegalność w większości krajów mniej rozwiniętych - założenie że w przyszłości będą w kwestii praw kobiet do wyboru przyznawać rację takim państwom współczesnym jak Polska czy Sudan czy Urugwaj, a nie państwom przewyższającym je prawie pod każdym względem, jest dosyć naiwne, ale jak tam sobie uważasz.
@Back_Space: spierdoxie wyobraź sobie, że ogromną większość normalnych ludzi nie popiera nowej ustawy aborcyjnej, a chce przywrócenia poprzedniego kompromisu. No i to by się zgadzało z brakiem hejty, tylko ty jesteś odklejony ¯\_(ツ)_/¯
Tu nie chodzi tylko o legalność w krajach rozwiniętych, ale także o nielegalność w większości krajów mniej rozwiniętych


@Zbruzman: No i to tak samo było z niewolnictwem.

W wysoko rozwiniętych (np. USA) niewolnictwo było legalne, a w nisko rozwiniętych (np. Polska) było nielegalne. Nie walcz chłopie, jest to zbyt mocny argument. Pogódź się z tym, co napisałem w poprzednim komentarzu.