Wpis z mikrobloga

Stres wiele robi z ludźmi czego przykładem są akcje na egzaminach prawa jazdy kat B.


@Zarzutkkake: A jakie sa te akcje? Jeszcze nie słyszałem o zadnych akcjach. Sam jak zdawalem to sie stresowalem, ale w nic nie wjechałem
Iść przez życie tak zamotanym to jak chodzenie po minach. Nigdy nie wiesz co spie>>>rdolisz jutro i w czyich oczach stracisz XDDD Wiem coś o tym bo sam tak mam XDD

ps. na pierwszej randce w życiu kupiłem sobie Dan Mleko i ...... tak zalałem się :DDDDD
Powiedziała do mnie wtedy "mój flejtuszek", ale nie wiedziała, że to początek dopiero :DDD
Jak mnie rzucała, to usłyszałem, że boi się że jak będziemy
źródło: comment_1612288696gb2nCyBnfwMq5t5g9O6Kmb.jpg
@Zarzutkkake: zawsze odwalałem jakiś numer w nowej robocie. W jednej przyszedłem, szefa (CTO) nie było, bo był na dłuższym zwolnieniu, siadłem przy jego biurku do czasu zorganizowania miejsca dla mnie. Biurko zawalone papieramim tony dokumentów. W pierwszym tygodniu na to wszystko wylałem kawę.
To b4, używany raz na jakiś czas, gdzie potem chłopaki wsiadają czy nawet ja uwaleni w błocie, potem jak wyschnie to odkurzasz piach i tyle. Po ostatnim odkurzaniu w pustym worku było prawie 7kg piachu. Typowy wół roboczy, w dodatku ma hak więc zapinamy nawet dżejkę i lecimy na czwartym biegu 70km/h z gazem w podłodze.