Wpis z mikrobloga

*WPIS STARTOWY*

Hej,
nie mogę na siebie patrzeć, wmawianie sobie, że jest okej i ogólnie bodypositive ( ) już nie działa.
Aktualnie jestem wańka wstańka.

Wiek: 20
Płeć: K
Waga: 90,1kg
Wzrost: 169 cm

Cel: 65kg

Mam nadzieję, że rok 2022 (bo na czerwiec to chyba już za późno:D) powitam będąc zdrowa i znowu atrakcyjna...
Chcę przestać się lubić ze słodyczami, bo mi nie służą :)...
Czas również przypomnieć sobie jak to jest się ruszać.

Trzymam za wszystkich kciuki i proszę trzymajcie też za mnie.

#zagrubo2021 #chudnijzwykopem
  • 37
@kaborecik: Powodzenia w walce, ustal sobie jakieś mniejsze cele po drodze, wtedy przyjemniej się zrzuca.
I pamiętaj, deficyt kaloryczny twoim przyjacielem, Fitatu i ważymy jedzonko.

Ja odstawiłem słodycze z dnia na dzień prawie trzy miesiące temu i tego nie żałuję.
@kaborecik: zalecam zaprzyjaźnić się z kuchnią i jedzeniem, oglądać z tyłu wartości odżywcze, oraz nie chodzić do sklepu spożywczego bez powodu, chyba że tym powodem jest spacer do sklepu przed każdym posiłkiem niż kupowanie i trzymanie w lodówce produktów na kilka dni.
Nawyki żywieniowe to często jedyny powód dla którego człowiek nie może chudnąć, zmieniając nieznacznie można chudnąć bez ćwiczeń. Warto wyjść na spacer szybkim tempem na kilkadziesiąt minut niż zapisać
@Mufi nie mówię że nie dają efektów ale sama jej osoba i sposób prowadzenia treningów jak dla mnie to porażka. I nie to że nie wiem co mówię ale właśnie kiedyś na próbę sobie wykupiłam jej pakiet i wszystkie wypróbowałam