Wpis z mikrobloga

*WPIS STARTOWY*

Hej,
nie mogę na siebie patrzeć, wmawianie sobie, że jest okej i ogólnie bodypositive ( ) już nie działa.
Aktualnie jestem wańka wstańka.

Wiek: 20
Płeć: K
Waga: 90,1kg
Wzrost: 169 cm

Cel: 65kg

Mam nadzieję, że rok 2022 (bo na czerwiec to chyba już za późno:D) powitam będąc zdrowa i znowu atrakcyjna...
Chcę przestać się lubić ze słodyczami, bo mi nie służą :)...
Czas również przypomnieć sobie jak to jest się ruszać.

Trzymam za wszystkich kciuki i proszę trzymajcie też za mnie.

#zagrubo2021 #chudnijzwykopem
  • 37
  • Odpowiedz
@kaborecik ogólnie to nie podejmuj radykalnych kroków. Stawiaj sobie małe cele i nie zniechęcaj się jak waga stanie w miejscu. Powoli a uda Ci się osiągnąć cel bez efektu jojo i męczarni
  • Odpowiedz
@kaborecik: 70kg przy 169cm to jest dużo. BMI na granicy nadwagi i normalnej wagi. Nie piszę tego złośliwe, trzeba sobie wyznaczać małe cele ale jak będziesz już ważyć te 70kg to będziesz chciała ważyć mniej. Sama przy 155cm zeszłam z wagi ponad 100kg. Przy wadze 55kg wcale nie wyglądałam szczupło, wygladalam... nornalnie. Możesz sobie też obejrzeć zdjęcia na stronie my body gallery. "Szczupło" przy moim wzroście to gdzieś koło 48kg,
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: ale zobaczymy
jesli w ogole mi sie uda zrzucic te kilogramy, to nie wiadomo jak dalej sie zycie potoczy
albo zostawie, albo bede probowac dalej
na razie to jest taki temat, ze wiesz
moge sobie gadac
  • Odpowiedz
@kaborecik:

Jeśli w ogóle mi się uda

Złe podejście. Nie pisz takich głupot, uda Ci się. To jest zmiana nawyków na całe życie, ale się uda, mi się udało, to dlaczego Tobie miałoby nie?

albo zostawie, albo bede
  • Odpowiedz