Wpis z mikrobloga

Taki kwiatek u poznańskiego dewelopera znalazłem: willebukowska.pl
"To lokalizacja dla ceniących ciszę i spokój bez konieczności rezygnacji z uroków miasta".
Domki w sąsiedztwie "zagospodarowanego lasu" (czytaj RODOSu, gdzie w barakach palą śmieciami xDDD), lotniska i największego w Polsce toru wyścigowego. Mapka okolicy przypadkiem kończy się na rondzie przed lotniskiem, o torze nawet nic nie wspomina, przypadek??? Nie wiem na co liczy deweloper, że ktoś nie zauważy wielkiego lotniska jadąc na miejsce inwestycji? xDDDD
Oczywiście wszystko sprzeda się na pniu, później kolejni mieszkańcy przyłączą się do protestów przeciwko głośnemu lotnisku i torowi.
#mieszkanie #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka #budownictwo #poznan
meloon - Taki kwiatek u poznańskiego dewelopera znalazłem: willebukowska.pl
"To loka...

źródło: comment_1612160057RRdmfNwskqy76uT0JMhEUx.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@meloon @kibiklops @Mam-na-imie-Porucznik Przecież tam jest wszędzie huk od samolotów, to jest dosłownie tuż przy lotnisku xD Słychać je grubo nawet i znaaaacxnie dalej.

Sama Bukowska i ruch na niej jest tu problemem :D Ale to pewnie mają być kolejne mieszkania do nocowania w przerwach od korpo i tyle. Ludziom jest to wszystko obojętne jak widze
  • Odpowiedz
@Mam-na-imie-Porucznik: Po tamtych okolicach często rowerem jeździłem, mam znajomych na Smochowicach i niedaleko tych domków i samoloty upierdliwe z boku lotniska nie były. Na Smochowicach trochę bardziej je było słychać.
Bardziej denerwujący bywa hałas z toru.

@Saeglopur: Przecież Bukowska tam ma wysokie ekrany dźwiękochłonne i większy hałas jest u mnie na wsi przy gminnej drodze niż tam.
  • Odpowiedz
@kibiklops: Wynajmowałem biuro z magazynem w połowie Malwowej i wiem jak to słychać a zobacz że to jest od lotniska z 5-8 razy dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)

@meloon: @kibiklops: Nie widziałbym nic w tym złego bo masa ludzi ma to wszystko gdzieś a plusem tego miejsca jest to jak jest mega dobrze skomunikowane ze wszystkim: wylot na S11, na A2, prosta
  • Odpowiedz
@meloon: W sumie twoje pieniądze twoja sprawa, chcesz taniej przy lotnisku, pasuje tobie to kupuj.
Tylko tam w planach zagospodarowania terenu powinien być zapis że każdy kupujący mieszkanie musi podpisać oświadczenie "Wiem, że tam jest głośno i nie będę truł dupy w przyszłości i marudził że mi źle" .
  • Odpowiedz
@meloon: Ale wiesz, że napisane jest:

W POBLIŻU ZNAJDUJE SIĘ ROZLEGŁY OBSZAR ZIELONY


I rzeczywiście tak jest bo do lasu jest 600m czyli jakieś 7minut wolnym spacerkiem? To, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i nie odróżniasz W POBLIŻU od SĄSIADUJE Z to już nie wina dewelopera. Nie potraficie czytać ze zrozumieniem prostego tekstu a potem płacz, że deweloper oszukuje xD. Pluje na was totalnie
  • Odpowiedz
@Mam-na-imie-Porucznik: akurat @kibiklops: ma racje - mieszkałem w tej okolicy naście lat, nadal mieszka tam rodzina i jestem tam regularnie. Nie jest to bardziej uciążliwy hałas niż kolej w pobliżu, albo jeszcze gorszy - tramwaj za oknem ¯\_(ツ)_/¯ Mieszkanie przed/za pasem jest #!$%@? (nawet na podejściu w mieście, jak chodziłem do LO to nie raz nauczyciele przerywali lekcje, a to kilka km od pasa), po bokach jest OK.
  • Odpowiedz
@meloon: wszystko sprzeda się jak świeże bułeczki, a potem będa walczyć o odszkodowania od miasta (za hałasy z lotniska) i domagać się zamknięcia toru Poznań. W Poznaniu to standard. Wiele osób zakup domu w Przeźmierowie czy Baranowie potraktowało jako niezłą inwestycję. Masę jest artykułów o tym ile Ławica płaci odszkodowań mieszkańcom, mimo że Ci budując się czy kupując dom doskonale wiedzieli co jest w okolicy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@meloon:
-Willa
-AUTO NA PARKINGU GDZIEŚ W #!$%@? OBOK TEGO BLIŹNIAKA XD
albo p0lakom za wiele nie potrzeba, albo deweloper już zupełnie postradał rozum xD
  • Odpowiedz
@meloon: typowo, tak jak dzbany co pobudowały sobie domy obok toru i później miały ból dupy, że hałas i trzeba zamknąć tor! I prawie im się to udało XD
Niech to spróbują z lotniskiem lol
  • Odpowiedz
@tellet Jak się przyglądam, to nawet wygląda jak "czworaczek" a nie bliźniak - po dwa wejścia w każdej połówce. Czyli nawet zakładając, że miejsca parkingowe będą takie jak na wizualizacji (a wiadomo jak bywa), to teoretycznie dla każdej rodziny są tylko po dwa miejsca.
No i sąsiady za ścianą, jak w bloku, jedyną przewagą jest własny ogródek. Super wille.

@meloon Ze złej strony do tego podeszli. Zamiast rozpływać się nad
  • Odpowiedz
@meloon 11 lat temu jak pracowalem jako dostawca busa to właśnie mialem dostawę do jakiegoś magazynu w Krzesinach. Jak czekalem na rozładunek to słyszałem zajebisty huk od samolotów F16 a tych samolotów w ogóle nie widziałem. Normalne samoloty to jest #!$%@? przy tych wojskowych odrzutowcach.
  • Odpowiedz