Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fan_comy: heh xD
Nie no już się sporo dowiedziałem ot że przy porodzie jeśli nei było lewatywy popuszcza się trochę i jest przesrana sprawa. Tak samo że przy rodzeniu trzeba zrobić nacięcia by łatwiej poród poszedł przez co może być tak że zniknie przyjemność z seksu.
@Niebadzlosiem: nie trzeba robić nacięć, to jest technika rodem z PRLu, ale większość lekarzy o tym nie wie, bo nie chce się dokształcać, albo nie wie nawet, że na fizjoterapii jest spechalizacja uro-ginekologiczna, gdzie fizjoterapeuta przygotowuje kobietę do porodu (ćwiczenia mięśni biodrowych, Kegla, oddychania i masaż krocza) - ba, większość położnych nawet o tym nie wie i niewiele z nich przed/podczas akcji porodowej pomaga przy masażu krocza.
A nacięcie nie zawsze
@Vasenka: Ja zawsze teamguma więc jak to jest z perspektywy lasek chcących dziecka/antykoncepcja/czy majacych w******e xD czujesz że ktoś się w Tobie spuścił ? uweira? grzeje? idziesz się podetrzeć czy idziesz spać i co się wyleje to wyleje? to są ważne pytania wymagające odpowiedzi xD


@Niebadzlosiem: Moja mówi, ze to nie wycieka tak od razu. Cześć tak, ale cześć zostaje i potem jakbyś chciał np poskakać to coś tam może