Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 959
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vasenka: Ja zawsze teamguma więc jak to jest z perspektywy lasek chcących dziecka/antykoncepcja/czy majacych w------e xD czujesz że ktoś się w Tobie spuścił ? uweira? grzeje? idziesz się podetrzeć czy idziesz spać i co się wyleje to wyleje? to są ważne pytania wymagające odpowiedzi xD
  • Odpowiedz
@fan_comy: heh xD
Nie no już się sporo dowiedziałem ot że przy porodzie jeśli nei było lewatywy popuszcza się trochę i jest przesrana sprawa. Tak samo że przy rodzeniu trzeba zrobić nacięcia by łatwiej poród poszedł przez co może być tak że zniknie przyjemność z seksu.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: nie trzeba robić nacięć, to jest technika rodem z PRLu, ale większość lekarzy o tym nie wie, bo nie chce się dokształcać, albo nie wie nawet, że na fizjoterapii jest spechalizacja uro-ginekologiczna, gdzie fizjoterapeuta przygotowuje kobietę do porodu (ćwiczenia mięśni biodrowych, Kegla, oddychania i masaż krocza) - ba, większość położnych nawet o tym nie wie i niewiele z nich przed/podczas akcji porodowej pomaga przy masażu krocza.
A nacięcie nie
  • Odpowiedz
@omi-omi: nie spotkałam się z tym, żeby położna (bo to ona nacina głównie) nie zapytała o nacięcie i z mojego doświadczenia to większość położnych (jak nie wszystkie) zna techniki masowania krocza i stara się je chronić (choć czasem pacjenta sama prosi/krzyczy o nacięcie żeby szybciej poszło)
  • Odpowiedz
@omi-omi: Co ty pierdzielisz :D Nie wszystko da się załatwić masażami, a ćwiczenia mięśni pomagają bardziej przy wypychaniu dziecka z kanału rodnego niż przy zachowaniu krocza w całości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niebadzlosiem: Nacięcie jest zabiegiem, wykonywanym jeśli dziecko jest za duże i istnieje ryzyko pęknięcia krocza...
  • Odpowiedz
@Vasenka: Ja zawsze teamguma więc jak to jest z perspektywy lasek chcących dziecka/antykoncepcja/czy majacych w******e xD czujesz że ktoś się w Tobie spuścił ? uweira? grzeje? idziesz się podetrzeć czy idziesz spać i co się wyleje to wyleje? to są ważne pytania wymagające odpowiedzi xD


@Niebadzlosiem: Moja mówi, ze to nie wycieka tak od razu. Cześć tak, ale cześć zostaje i potem jakbyś chciał np poskakać to coś
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem mi jedna rozowa mowila, ze nigdy nie czula. kończyłem w nia zawsze przez lata. inna z kolei mowila ze czuje. klucz to zostawic w srodku sam czubek i skończyć jak najplycej. najfajniej i tak konczy sie w tylku. zasada ta sama.
  • Odpowiedz