Wpis z mikrobloga

Tylko zaraportuję, że Warga(Maciej Dąbrowski) w najnowszym odcinku zmyśla wypaczoną definicję cookold-a, simp-a i białorycerza i broni ich, do tego mówi że ma super życie i też nim jest, niejako osłaniając tych zwichrowanych psychicznie ludzi swoją piersią.

Coś podobnego wcześniej zrobił gonciarz - zmienił sobie definicje na bezsensowne i zaczął mówić że on tym jest i się z tego cieszy. xD
#gonciarz #zdupy #zdvpy #blackpill #bluepill #redpill
  • 29
  • Odpowiedz
zmyśla wypaczoną definicję cookold-a, simp-a i


@milymirek: Piszesz to na wykopie gdzie żeby się załapać na którąkolwiek z tych definicji wystarczy nie nienawidzić kobiet
  • Odpowiedz
@suluf: Jak ktoś chce to może sobie sprawdzić w dowolnym internetowym słowniku.
To że to lata u ludzi pod różnymi postaciami to ich zabawa czy głupota.
Ale że Warga czy Gonciarz, jako ludzie światli, celowo zdejmują istotę z tych pojęć, to już wygląda słabo.
Niech się z tym po prostu zmierzą takim jakim jest.
  • Odpowiedz
To że to lata u ludzi pod różnymi postaciami to ich zabawa czy głupota.

Ale że Warga czy Gonciarz, jako ludzie światli, celowo zdejmują istotę z tych pojęć to już wygląda słabo.


@milymirek: Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suluf: Jeśli nie rozumiesz, to spróbuję prościej:
Mamy tłum de*ili, którzy nie ogarniają tych definicji.
Teraz Warga i Gonciarz do nic dołączyli. Tyle że w drugą stronę wypaczają definicje.

Ja tam bym do tłumu de*ili nie dołączał.
  • Odpowiedz
@suluf: xD
Coś jak zmiana definicji "złodziej" na "osoba troszcząca się o równowagę w portfelach obywateli".

Na potrzeby konkretnej sprawy można sobie tworzyć definicje jakie się chce i co do tego nie ma wątpliwości. Pojęcia to są narzędzia jak każde inne.

Ale istotą tych pojęć jest wskazanie na patologiczne zjawiska.
Autor czy też jakieś środowisko je używające chciał zwrócić uwagę na te patologiczne zjawiska. Pojęcia tutaj są jako wskaźniki na te
  • Odpowiedz
Coś jak zmiana definicji "złodziej" na "osoba troszcząca się o równowagę w portfelach obywateli".


@milymirek: I jestto coś co jest możliwe jeżeli masz wystarczająco czasu i osób które to pchają

Ale istotą tych pojęć jest wskazanie na patologiczne zjawiska.

Autor czy też jakieś środowisko je używające chciał zwrócić uwagę na te patologiczne zjawiska. Pojęcia tutaj są jako wskaźniki na te zjawiska.


@milymirek: Cuckold to fetysz, nie wiem o co ci
  • Odpowiedz
Cuckold to fetysz, nie wiem o co ci chodzi. I nie opowiadaj o wskazywaniu na patologie zjawis


@suluf: Przecież to jest rodzaj masochizmu. Co ty, z księżyca spadłeś?
  • Odpowiedz
@suluf: Wygląda że udajesz że nie rozumiesz komentarza jako całość...


@milymirek: No masz ból dupy że ktoś w Internecie używa ulubionej obelgi wykopowych przegrywów w sposób "nieprawidłowy"

@suluf: Przecież to jest rodzaj masochizmu. Co ty, z księżyca spadłeś?


@milymirek: I to wyklucza bycie fetyszem ? Często się zastanawiasz nad cudzym życiem seksualnym ?
  • Odpowiedz
No masz ból dupy że ktoś w Internecie używa ulubionej obelgi wykopowych przegrywów w sposób "nieprawidłowy"


@suluf: Napisałem myślę dosyć przejrzyście w czym rzecz.
Jak masz pamięć złotej rybki i nie ogarniasz kilku zdań na krzyż na raz, to ja podziękuję...
  • Odpowiedz
Skąd takie wnioski - nie wiem.

Widocznie desperacko szukasz formy obrony swoich idoli. xDD

(nie wiem czemu, ale starasz się z siebie zrobić jak powyżsi - de*ila)


@milymirek: Albo nie dziwi problem z kimś używającym "złej" definicji, pisane na portalu gdzie nigdy nie jest używana prawidłowo i jest obelgą która jest wrzucana zamiast argumentu

@suluf: Napisałem myślę dosyć przejrzyście w czym rzecz.

Jak masz pamięć złotej rybki i nie ogarniasz
  • Odpowiedz
Albo nie dziwi problem z kimś używającym "złej" definicji


@suluf: Napisałem jaki mam stosunek do używania pojęć a ty wmawiasz coś innego niż napisałem. Głupota czy celowe - nie mój problem. EOT.
  • Odpowiedz
Dobra widzę, ty chyba nie łapiesz sarkazmu lub ironii i bierzesz wszystko całkowicie serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@suluf: Taaa, teraz się sarkazmem zasłaniaj. xDD
Pisałem cały czas, że co najmniej udajesz, starasz się z siebie zrobić de*ila.
Głupota czy celowe - nie mój problem. EOT.
  • Odpowiedz
@suluf: Taaa, teraz się sarkazmem zasłaniaj. xDD

Pisałem cały czas, że co najmniej udajesz, starasz się z siebie zrobić de*ila.

Głupota czy celowe - nie mój problem. EOT.


@milymirek: Mówię o ich wypowiedzi.
  • Odpowiedz