Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LadniePieknie:

Metrów przypada Ci tyle co krok w bok i dwa do przodu


Racja, choć prawie co drugi pracuje i nie spędza tam całego dnia

Tv masz, pod warunkiem że przyniosła Ci rodzina


I większość pewnie ma, jakiś czas temu było nawet znalezisko, gdzie opisany był proceder pisania wiadomości przez ogłoszenia na telegazecie

Żarcie z reguły #!$%@? + wieczny deficyt kaloryczny


2600 kcal dziennie i jedzenie wygląda zupełnie normalnie, no chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdrcftvgy: w dużym uproszczeniu skok zorganizowały inne osoby, a ten był tylko "aktorem", który nie miał dostać części łupu tylko jakąś z góry określoną kwotę, chyba kilkaset tysięcy.
@badziebadla piszesz bzdury Po kolei: Jesli masz wyrok krótszy niż 2 lata to o pracy możesz pomarzyć, chyba, że zamiatanie peronki przez godzinę dziennie. Za frajer oczywiście. Praca płatna to obowiązkowy wyrok 4+ lat. Płatna ok 2zł/h, resztę zabiera więzienie. Co drugi pracuje? Chyba #!$%@?ło Ci cyfrę, prędzej co 22. 2600kcal? Chyba Ci się dwójka z jedynką #!$%@?ła. Dla dorosłego mężczyzny przypada 1600/1800 kcal dziennie. I jakosc jedzenia bywa różna, jasne, to
@LadniePieknie:

Obecnie 37 311 osadzonych jest zatrudnionych: 16 817 odpłatnie, a 20 494 nieodpłatnie (stan na 31 maja 2019 roku).


źródło

Osadzonych jest ok. 70 tys. źródło

2600kcal? Chyba Ci się dwójka z jedynką #!$%@?ła


Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 19 lutego 2016 r. w sprawie wyżywienia osadzonych w zakładach karnych i aresztach śledczych

W domu rzadko przypada Ci 4 domowników na 12m2. Z domu możesz wyjść. Z domu możesz wyprosić
Pobierz
źródło: comment_1612122032hn1wLrL43lZr5m9XJOaUQG.jpg
@badziebadla osadzonych jest nie 70k, a 81k z tego co znalazłem w 15 sekund.
Co do kaloryczności - najwyraźniej te rozporzadzenia maja w dupie, ja podaję wartości z jadlospisów które widziałem, w wieziennym radiowezle także je podają i chyba tylko w boże Narodzenie dzienna kaloryczność przerosła 2k kcal.
Przepustki I pokoje intymne, jak wyżej z pracą - jak masz krótki wyrok (mniej niż dwa-trzy lata) to nawet nie odpala się procedury papierowej
@LadniePieknie:

osadzonych jest nie 70k, a 81k z tego co znalazłem w 15 sekund.


Fajnie, gratuluję umiejętności korzystania z Google, ale nic to nie zmienia. Dalej pracujących jest ok. 35 tys. więc to lekko przyjmując co trzeci skazany.

Co do kaloryczności - najwyraźniej te rozporzadzenia maja w dupie, ja podaję wartości z jadlospisów które widziałem, w wieziennym radiowezle także je podają i chyba tylko w boże Narodzenie dzienna kaloryczność przerosła 2k
@badziebadla
Umiejętności korzystania z Google Ciebie najwyraźniej przerosły.
'Co trzeci' ciekawe ilu z tych co trzecich to faktycznie wyjście na godzinę jakiejś gownoroboty typu pozamiataj, a my wpiszemy Cię na listę, że jesteś zatrudniony i będziemy udawać jak bardzo aktywizujemy więźniów.

podszkol się z czytania ze zrozumieniem.
Co do TV i zagranicy - chodziło mi o to, że może te pozdrowienia są wysyłane do kogoś siedzącego za granicą. W PL na pewno
@LadniePieknie: Czarno na białym masz pokazane dane i się z tym kłócisz, wymyślasz jakieś brednie o wyjściu na godzinę. Wcześniej pisałeś, że stawki za pracę są śmieszne, jakby to miało znaczenie dla skazańców. Oni chcą pracować dla zabicia czasu, żeby poczuć się jak normalny człowiek przydatny społeczeństwu, a nie żeby zbić na tym kokosy.
Nie masz dowodów, tylko przypuszczenia i jakieś zasłyszane informacje z jednego zakładu karnego. Nawet nie chce mi
@badziebadla tyle #!$%@? w jednym poście dawno nie widziałem. Zarzucasz mi, że wyciągam wnioski znając jeden ZK, a kilka postów wyżej robisz dokładnie to samo.
Pogadaj z kimś kto był w ZK, a nie czytaj bzdury w internecie.
Eot