Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 30
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Sobota, 30 stycznia 2021. Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila. Słońce podniesie się dziś o 07:38. Świecić będzie 8 godzin i 42 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:21. Ciemna noc zapadnie o 17:44, ale gwiazd można wypatrywać od 17:00.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 28
@micke: @algus @buczubuczu @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @piupiulaserem @unizony_czlonek @TomTailor100 @wyinwidualizowany @wynalazek_one @Wejszlo @Dddkop @Dioddy @mobutu2 @martica @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @Hansim33

Dzień dobry,
@piupiulaserem: takie najgorsze, dwa razy miałam. Okazuje się wtedy że picie wódy męczy. Jak by jakąś pokutę człowiek odrabiał.

Grzecznannaukowa sobota, trzeba ostro nadgonić i wyprodukować swobodny strumieni literek grupujących się w logiczne wyrazy tworzące spójne zdania :/
Weno przybywaj.

Widok za
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Sikorka2017: impreza z alko to pożyczka z dnia następnego dobrego humoru, na drugi dzień przychodzi windykacja w postaci kaca. ja ostatni raz piłem w czerwcu, a wcześniej jakieś dwa albo trzy lata mi piłem i mnie poturbowało mocno. Najgorzej że jutro do pracy. Okropna niedziela się szykuje, ale mam nadzieję że wy mirunie będziecie mieć dobry dzień chociaż. A widoczki faktycznie ładne. Lubię zimę. C:

Cześć. Śniegu napadało, jest pięknie. Zaraz szybka jazda do Ikea, potem szybka jazda na sanki. Albo odwrotnie :) W robocie wszystko ok, nowy rok nie namieszał za bardzo, jest nawet lepiej niż było. Trzymam kciuki za Was wszystkich którzy szukają, zmieniają robotę. Trzymajcie się, będzie dobrze tylko trzeba to przetrwać. Wszystkim co sesje trwają, samych zaliczeń życzę, liczę na same piątki!!! i czwórki. ʕʔ Powoli z różową zbieramy
bolorollo - ! @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor1...
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @Obiekcja: Dzień dobry wszystkim, pijcie ze mną kompot, kupiłem furę xD VW Polo, rok 2005 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wypijcie zdrowie polówki by się
Dzień dobry, idzie mróz śniegu pełno i znowu strach czy furka odpali :( Nie wiem co dzisiaj piaskarka odwalała na bałtyckiej, gościu jechał dwoma pasami, następnie z pasa do jazdy na wprost skręcał w lewo i jak już skręcił w lewo to dodatkowo wjechał pod prąd xD

@Kalmuk32: O, Ciebie tu dawno nie było :)

@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo:
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem @LubieCzokoPauki

no dzien dobry dla was @Jurgen_Van_Beethoven wesolych swjot z okazji nowego auta ja wypije dla ciebie jakqs herbate z wrotycza czy cos tam nie wiem gorzkie jak nie wiem no i pogram w wor o tanks bylem w paczkomacie kupilem poduszke ladnq w ksztalcie kitku puszina dla
Hansim33 - @micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @JurgenVanBe...