Wpis z mikrobloga

URÓSŁ 15CM W 1,5 MIESIĄCA, ZOBACZ JAK.
Moje drogie mireczki z #blackpill i #przegryw piszecie, że geny są wszystkim, tymczasem jeden z was w ciągu miesiąca urósł 15 cm. [SZOK] [ZOBACZ MEMY]

W połowie grudnia wasz kolega @Olaf2137 miał 175 cm wzrostu:
https://www.wykop.pl/wpis/54438441/chce-ze-mna-byc-rozowa-ktora-ma-gdzies-ze-2-centym/#comment-193274425
Dzisiaj już 190 cm:
https://www.wykop.pl/wpis/55189075/od-roku-prowadze-ciekawy-eksperyment-na-tinderze-n/#comment-196288973

Może czas się nad tym zastanowić?
Nie nad tym, że można urosnąć 15 cm w 1.5 miesiąca.
Nie nad tym, że wygląd ma znacznie w relacjach damsko-męskich, bo ma.
Nie nad tym, że wzrost ma znaczenie w relacjach damsko-męskich, bo ma.


Tylko nad tym, że od dłuższego czasu jesteście po prostu trollowani, wyśmiewani i radykalizowani przez ludzi, którzy żerują na waszych problemach i kompleksach udając waszych przyjaciół i mówiąc wam to, co chcecie usłyszeć?
Albo nad tym, że ludzie, którzy wam "doradzają" w kwestiach miłości, przyjaźni, związków i relacji międzyludzkich po prostu was trollują i bawią się waszym kosztem?

Zawołam też #depresja bo was też to zjawisko może dotykać i jesteście na nie narażeni.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #heheszki #tinder #neuropa
  • 61
@Zelber: ogólnie w dupie mam to o co chodzi z tym Olafem, ale ja urosłem w gimnazjum 12 cm przez wakacje, bo mierzyli nas przed i po wakacjach, więc to jak najbardziej możliwe, gdy jest duży wyrzut hormonów podczas dojrzewania
@Kmicitz: A czeka aż się wybiorę do Wawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety obecnie z racji koronawirusa odbywa się to rzadziej niż przed nim.
Bo nie będę jechał w ciemno do przegrywa, który na 99% podał losowy adres z dupy xD
@Kmicitz: Wierzysz, że zobaczysz to, gdy jedna z osób:
Nie może się zdecydować ile ma wzrostu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrzuca screeny z tindera o tym jakim to jest chadem, przy czym znana jest z zakładania fakekont chadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podaje totalnie z dupy wyniki siłowe, które są praktycznie niemożliwe z powodu:
-Relacji waga/wzrost. Tak jak jeszcze o totalu można by
Zelber - @Kmicitz: Wierzysz, że zobaczysz to, gdy jedna z osób:
Nie może się zdecydo...

źródło: comment_1612089628Am9DHL5VejuINpqFdtS0oF.jpg

Pobierz
@Zelber: Dobry wpis. Wrzucałem na tag #przegryw trochę "pozytywnych" treści w tematyce samorozwój wpis 1 ; wpis 2 ; wpis 3. Można zobaczyć w komentarzach jak zostało to przyjęte XD

Nie ma co ludzi czarować, że jak odstawią Wykop, to ich życie seksualne od razu rozkwitnie. Na pewno są ludzie na Wykopie, którzy wyglądają bardzo źle i być może są przez to skazani na życie w celibacie (chociaż ja myślę,
@Kontodlapostu2: Chłopie wzrost Ci w niczym nie pomoze. Typek z 170 moze #!$%@?ć chłopa mierzącego 190 jeśli sie bić nie potrafi ten drugi ( ͡° ͜ʖ ͡°) w walce nie ważne jest ile przeciwnik ma wzrostu czy ile waży ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko technika i myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli chłop 170 umie sie bic to tego