Wpis z mikrobloga

Wiecie, że nie wszystkie hotele ledwo przędą? Że nie każdy jest na skraju upadku?

Jest sobie hotel Best Western Hotel Felix Omulewska 24, 04-128 Warszawa, do którego co protest ściągane jest pół polskiej policji. We wtorek byłem w tamtej okolicy i zdziwiłem się, że w takie ciasne uliczki pchają się tak wielkie autokary. Dopiero potem sobie przypomniałem, że tam jest psi hotel.

Więc tak, we wtorek ściągają autokary policji, w środę upubliczniają wyrok TK. Ale przy okazji wiecie gdzie pieski śpią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #protest #polskapolicja #policja
SzubiDubiDu - Wiecie, że nie wszystkie hotele ledwo przędą? Że nie każdy jest na skra...
  • 71
Ty tak serio? XD


@Deska_o0 @ZieloneKoloTramwaja: A Ty też serio? Myślisz że służby się nie informują w kwestii bezpieczeństwa publicznego i narodowego? Myślisz że TK mówi sobie: O! Dzisiaj ogłosimy wyrok/uzasadnienie, które może zakłócić porządek publiczny i nikomu o tym nie powiemy. Natomiast komendant główny policji siedzi w domu na kanapie, przy kolacji ogląda wiadomości i mówi: O bulwa! Trzeba zebrać chłopaków! Ty masz 16-18 lat albo jeszcze nie wiesz jak
@killzone: Co za przypadek, a sędziego za czasów Tuska, który na telefon ustalał termin posiedzenia pozbawili stanowiska i PIS do dzisiaj pokazuje jego przykład jako rzekome upolitycznienie sądów za czasów platformy.

Swoją droga co sąd obchodzi jak policja poradzi sobie z protestami? Sady nie są i nigdy od tego nie były. Nie maja prawa informować o swoich poczynaniach
Nie maja prawa informować o swoich poczynaniach


@ZaplutyKarzelReakcji: Życie to nie suche przepisy ale umiejętność współpracy, zwłaszcza pomiędzy władzą sądownicza organami ścigania. W każdym cywilizowanym kraju kiedy podejmowane edecyzje polityczne są ważkie, mogą grozić rozruchami, informuje się służby porządkowe. Proste.