Wpis z mikrobloga

Wiecie, że nie wszystkie hotele ledwo przędą? Że nie każdy jest na skraju upadku?

Jest sobie hotel Best Western Hotel Felix Omulewska 24, 04-128 Warszawa, do którego co protest ściągane jest pół polskiej policji. We wtorek byłem w tamtej okolicy i zdziwiłem się, że w takie ciasne uliczki pchają się tak wielkie autokary. Dopiero potem sobie przypomniałem, że tam jest psi hotel.

Więc tak, we wtorek ściągają autokary policji, w środę upubliczniają wyrok TK. Ale przy okazji wiecie gdzie pieski śpią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #protest #polskapolicja #policja
SzubiDubiDu - Wiecie, że nie wszystkie hotele ledwo przędą? Że nie każdy jest na skra...
  • 71
  • Odpowiedz
@marcelus: nie, nie powinien bo to gówno a nie wyrok, w skład "trybunału" wchodzą Piotrowicz i Pawłowicz którzy zgodnie z prawem które przeforsowali nie są sędziami, może wtedy wiedzieliby że Pawłowicz nie może orzekać w rozpatrywaniu wniosku który sama podpisała, więc skończ pieprzyć
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: to teraz już wiem gdzie jechał cały konwój lodówek chyba z 11 i jedna karetka na sygnale na A1. Nie powiązałem tego z strajkami. Głupi ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Deska_o0: ja #!$%@?ę człowieku nie kompromituj się xD przede wszystkim nie, uzasadnienie nie jest potrzebne (to jest w ogóle pretekst który ten rząd sobie wymyślił żeby przesunąć publikację, naginając prawo); po drugie nawet jakby było to i tak nic nie zmienia to w fakcie że twój post jest totalnie z dupy
  • Odpowiedz
@marcelus: nie wołaj mnie do swoich urojeń

to gówno a nie wyrok, w skład "trybunału" wchodzą Piotrowicz i Pawłowicz którzy zgodnie z prawem które przeforsowali nie są sędziami, może wtedy wiedzieliby że Pawłowicz nie może orzekać w rozpatrywaniu wniosku który sama podpisała, więc skończ pieprzyć
  • Odpowiedz