Wpis z mikrobloga

Wiecie, że nie wszystkie hotele ledwo przędą? Że nie każdy jest na skraju upadku?

Jest sobie hotel Best Western Hotel Felix Omulewska 24, 04-128 Warszawa, do którego co protest ściągane jest pół polskiej policji. We wtorek byłem w tamtej okolicy i zdziwiłem się, że w takie ciasne uliczki pchają się tak wielkie autokary. Dopiero potem sobie przypomniałem, że tam jest psi hotel.

Więc tak, we wtorek ściągają autokary policji, w środę upubliczniają wyrok TK. Ale przy okazji wiecie gdzie pieski śpią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #protest #polskapolicja #policja
SzubiDubiDu - Wiecie, że nie wszystkie hotele ledwo przędą? Że nie każdy jest na skra...
  • 71
  • Odpowiedz
Natomiast pisałeś o tym, że każda decyzja (jak rozumiem miałeś na myśli wyrok lub postanowienie, gdyż "decyzji" NSA nie podejmuje) jest polityczne, co nie jest prawdą


@gnch: Oczywiście chodziło mi o wyrok i tak masz rację nie każdy jest nacechowany politycznie.
  • Odpowiedz
Parę razy byłem w tym hotelu. Policja ma tam kontrakt podpisany, bo nie raz cały parking zastawiony lodówami xD
No ale cóż. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@killzone: ile tu jest dzbanów, jeżeli wiadomo, ze zostanie ogłoszony wyrok to można to było przewidzieć, że będą dymy. Lecz jak wykopek czegoś nie kuma to musi być zpizeg. Dzbany no dosłownie dzbany
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu najwięcej policji mieszka zawsze w trzech muszkieterach na rogu Mangalii i Sobieskiego.
w Warszawie. Mieszkałem w bloku na przeciwko i codziennie rano wyjeżdżali na akcje. Pewnie dalej tam przyjeżdżają.
  • Odpowiedz
ile tu jest dzbanów, jeżeli wiadomo, ze zostanie ogłoszony wyrok to można to było przewidzieć, że będą dymy. Lecz jak wykopek czegoś nie kuma to musi być zpizeg. Dzbany no dosłownie dzbany


@michaelpol90: W punkt, ale nie wytłumaczysz.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Wyjątki od ww. ograniczenia zostały określone w § 10 ust. 2 rozporządzenia. Hotele mogą być dostępne, m. in.

dla pracowników w ramach hoteli pracowniczych,
dla medyków,
dla członków załogi statku powietrznego,
dla pracowników obsługujących lotniska oraz ruch lotniczy, w związku z wykonywaniem zadań zawodowych,
dla kierowców wykonujących transport drogowy,
dla członków obsady pociągu oraz pracowników infrastruktury kolejowej,
dla pacjentów i ich opiekunów, w celu uzyskania świadczenia opieki zdrowotnej w podmiocie
  • Odpowiedz