Wpis z mikrobloga

@Szypki_jaszczomp: jak nie wspierasz i masz mój awatar to nazywany jesteś:
- incelem
- stulejarzem
- prawakiem
- katolem
- pisowcem
- świnią
- debilem
- idiotą
- matołem
- jesteś obłąkany
- piwniczakiem

a długo by pisać. To chyba jednak lepiej popierać ten strajk xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szypki_jaszczomp: a jeśli zwyczajnie bawi cie dzieciarnia i juleczki wykrzykujące absurdalne hasła i postulaty to od razu jesteś nazywany trollem pisowskim, incelem czy piwniczakiem więc wygląda na to że jest po równo. Żeby nie było nie neguje sensu całego protestu i rozumiem każda odpowiedzialna osobę która zwyczajnie chce założyć rodzinę ale ma to utrudnione przez ten wyrok i w ten sposób próbuje coś zmienić
  • Odpowiedz
@Szypki_jaszczomp: No wiesz, to takie skrótowe myślenie, by nie trzeba było zbyt wiele myśleć i analizować kim jest twój przeciwnik polityczny xd

Incel to akurat w drugą stronę, razem z faszystą, nazistą, kibolem, katolem i prawakiem, jako określania przeciwników protestów
  • Odpowiedz
@Szypki_jaszczomp z tym lewakiem to zabawne. Jak poseł Lewicy był w otwieranym lokalu przy kontroli policji i sanepidu to te same wykopki teraz krytykujące strajk kobiet biły brawo. Typowe wypokowe spier***
  • Odpowiedz
@Szypki_jaszczomp: Nie wiem czy się śmiać czy płakać z tego powodu.

Niestety mam wiele wad gen. i może się zdarzyć wpadka... Co wtedy? Dziewczyna ma urodzić najprawdopodobniej chore/zdeformowane/martwe dziecko? Kogo ma skazać na cierpienie? Siebie/dziecko/siebie i dziecko jeśli przeżyje jedno z nich lub oba. Niestety ale wiele postulatów mi się nie podoba ale idziemy razem w słusznej sprawie.
  • Odpowiedz