Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak najlepiej przygotować się do aplikacji? #studiujeprawo i od początku studiów kusiła mnie niezmiernie aplikacja notarialna. II rok here. Spoko zarobki, w miarę spokojna i monotonna praca. mi to odpowiada. Mój zapał został jednak lekko przygaszony, kiedy zobaczyłem, że zdawalność tej aplikacji nie jest zbyt wysoka. Moje pytanie więc brzmi: Kiedy najlepiej zacząć się przygotowywać? Z czego, poza kodeksem cywilnym i prawem o notariacie warto się uczyć i ile najlepiej poświęcić na to czasu? #notariusz #prawo #pracbaza #aplikacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6011522db28261000a772f36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
OP: @Scrape aplikacja notarialna to jedyna, jaką brałem pod uwagę głównie ze względu na zarobki właśnie. A jak zapatrujesz się na robienie studiów podyplomowych? Finanse/logistyka w przedsiębiorstwach/cyberbezpieczeństwo? Prawo to jednak dziedzina, w której trzeba się jakoś specjalizować.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Wysokie zarobki w kancelarii notarialnej to są wtedy gdy masz tatusia pośrednika nieruchomości lub developera

Na ten moment najlepsza robota to albo własna kancelaria, ale to #!$%@? 24/7 przez pierwsze... 10 lat i jak się uda, to potem fajne życie albo praca jako inhałs w dziale prawnym jakiejś duzej firmy i wtedy w sumie niekoniecznie ci potrzebna jakakolwiek aplikacja