Wpis z mikrobloga

@stanley___ różowa to namiętnie ogląda, ale mówi że jest mocno rozczarowana drugą częścią. I rzeczywiście pochodząca z prowincji Brzydula, szara myszka o dobrym sercu zmieniła się w ulanego babsztyla, który przyprawił rogi swojej największej miłości, o którą starała się cały 1 sezon, bo ten miał kłopoty w pracy i poświęcał jej mało czasu. A drze się, bo tamten ma ja teraz w dupie i nie chce z nią gadać. Choć zależy mu
@stanley___: a to nie jest tak, że prawa do 1 sezonu zostały kupione, a drugi sezon jest już przez nas wymyślany (nawet przez samą Panią Kamińską/Brzydulę).

To by wiele tłumaczyło, dlaczego drugi sezon jest takim dnem. Nie będę ukrywał, pierwszy sezon, obok Rancza, uważałem za jeden z lepszych polskich tasiemców. Ale po kilku odcinkach drugiego sezonu odpuściłem całkowicie.

Fabuła z dupy, gra aktorska drewniana, ciągłe "y y y yyyy". Socha jedynie
Drugi sezon faktycznie słabszy ale rozwala mnie postać księgowego i Bożeny, która przyjechała robić karierę do Warszawy. Wiecie, taka typowa roszczeniowa wsiura w dużym mieście. Świetnie to obrazują. Główny wątek jakby najsłabszy, Violetta nie jest tak zabawna jak w 1 sezonie. Ogólnie oglądam, bo Bobek jest przystojny i można patrzeć na niego godzinami (wiec uważajcie na swoje różowe, bo to tez może być argument czemu to oglądają XD) No i księgowy i
@Pepe_Roni przecież o to w tym #!$%@? serialu chodzi. Nie o jakąś głębie czy cokolwiek. Zero makijażu, do polików napchane waty, pazury nie zrobione, odrosty, nie pasujące okulary. Uwidocznione niedoskonałości. Wszystko po to tylko żeby w ostatnim odcinku była jak najwieksza zmiana. Nie mam pojęcia jak mógł powstać drugi sezon tego gniota.
szara myszka o dobrym sercu zmieniła się w ulanego babsztyla, który przyprawił rogi swojej największej miłości, o którą starała się cały 1 sezon, bo ten miał kłopoty w pracy i poświęcał jej mało czasu. A drze się, bo tamten ma ja teraz w dupie i nie chce z nią gadać. Choć zależy mu na rodzinie. xD


@terr0r_dr0ne ( _)
Jerry664 - > szara myszka o dobrym sercu zmieniła się w ulanego babsztyla, który przy...

źródło: comment_1611746275p7U7LkLo0iIYr3udkYapaA.jpg

Pobierz