Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze na tym świecie jest to, że 3/4 ludzi "przeżywa" swoje życie na autopilocie, powtarzając jedynie wzorce i cykl swoich rodziców tzn. "zakochanie", gówniak, kredyt na mieszkanie i potem oczywiście #!$%@? do końca życia u jakiegoś Janusza za śmieszne pieniądze, wasi starzy was wyruchali bez mydła, nawet ludzie sobie nie zdają sobie sprawy jaką kopią 2.0 są swoich starych, wystarczy chwilę tylko popatrzeć na polskie "rodziny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psychologia #bekazpodludzi #bekazpolaczkow #gownowpis #patologiazewsi
  • 14
@tofian: Widzę albo skrajne rozdwojenie jaźni albo totalną hipokryzję. Przeczytałeś opis który pewnie idealnie do ciebie pasuje, twoje przekonania zostały na chwile obnażone, więc ruszył system obronny, no cóż miłego spłacania kredytu przez najbliższe 20 lat, trzymaj się miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@helioS_mk2: system obronny xD stworzyłeś opis pewnie na podstawie własnych niepowodzeń i szukasz kolegów we wspólnym nieszczęciu xD do tego brakło ci słów wlazłeś na mój profil i przeczytałeś mój gównowpis o alkoholizmie xD
jutro pamiętaj że przerwa 15 min nie dłuzej także wybieraj czy srasz czy jesz xD niech Ci taśma lekką będzie ʕʔ
@tofian: Gdybym szukał kolegów we własnych niepowodzeniach to bym przesiadywał na tagu #przegryw tak jak ty, ja jedynie śmieje się z tak wybitnie słabych jednostek. System obronny nic innego jak próba zaatakowania od razu w pierwszym wpisie tylko dlatego, że cię to zabolało, zero argumentów, niczego, ale czego się spodziewać od osoby która nic sobą nie reprezentuję.
@tofian: tak masz rację, tak właściwie przesiaduję na #przegryw i popadłem w #alkoholizm, o właśnie bombelek mi wstał idę go przebrać i zaraz spać bo jutro trzeba wstać na taśmę by spłacać kredyt przez najbliższe kilkadziesiąt lat, jak ty mnie dobrze rozgryzłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)