Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@krizis: a wizisz, mój kolega (janusz zakupów z olx) zawsze rzuca pół ceny. Ludzie się burzą, mija miesiąc, dwa lub trzy i często przychodzi zapytanie od oburzonego czy jeszcze jest chętny za te pół ceny. A kolega zawsze, że pół to było wtedy a teraz jest mniej. I taki wcześniej oburzony (podbudowany wykopowymi ekspierdami) kuli ogon bo rynek zweryfikował wartość jego cuda.
Ja się nie targuję bo nie umiem, wstydzę się
@kopszmercen nie u każdego takie coś przejdzie, znam gościa który handluje częściami i jak kumpel był u niego po szybę lewą do Lanosa to jak chciał zejść z ceną z 90 na 60 to chłop #!$%@?ł w nią młotkiem mówiąc że teraz to za 60 może pójść xD. Ogólnie nikt kto do niego przyjeżdża nawet się nie targuje no ale to trzeba było wiedzieć wcześniej ( ͡º ͜ʖ͡º
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LokalnaPatologia: sam mam takiego znajomego, ma sklep z pamiątkami w popularnym kurorcie. Kiedyś byłem świadkiem sytuacji jak klient o coś się targował i chciał dość dużą zniżkę a znajomy proponował niewielką. Klient powiedział, że się zastanowi i poszedł. Za jakiś czas wraca i mówi, że weźmie z tą niewielką zniżką a znajomy mówi, że taka oferta była w tamtym momencie i trzeba było korzystać :)