Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SanteSimon: Główne problemy z InPostem występują przy dostawach kurierskich, a w przeszłości z listami były problemy (głównie listy administracyjne itd.)
  • Odpowiedz
dziwne, nigdy nie miałem problemow, a od poczatku istnienia inposta korzystam z ich uslug


@Miszcz_Joda: ja miałam raz problem jak mi wrzucili do najwyższej skrytki na sam koniec i nie mogłam wyjąć i musiałam jakiegoś faceta prosić o pomoc, a tego nie lubię, bo jestem silną i niezależną kobietą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lilitch123: korzystam z paczkomatów odkąd się pojawiły w mojej okolicy, podobnie z allegro smart. Na smart zaoszczędzone jakieś 3k, na głównym koncie. Raz zdarzyło mi się tylko że paczka miała lekko naderwaną folię w jednym rogu i tutaj zresztą nie wiem czy wina kuriera czy dostawcy. Podczas pandemii również korzystałem często z kurierów, tak że bywali czasem i 3 dni z rzędu w ciągu tygodnia. Ziobro problemów. Musiałeś mieć chyba
  • Odpowiedz
@brass: wiesz co Ci jeszcze powiem, nigdy w zyciu nie mialem problemow z kurierami, inpostami, aliexpress, olxem, allegro i wszystkimi platformami do zakupow internetowych - u mnie po prostu wszystko dziala :D zakupy w internecie robie od dokladnie 17 lat, nic nie poradze Ci na to, ze "a u mnie dziala" :D
  • Odpowiedz