Wpis z mikrobloga

Sony Playstation pomoglo jeszcze bardziej mojej decyzji, zeby nie czekać na nowe gogle PSVR do Playstation 5 ( mam niestety duzy upgrade sprzetowy od ps4 vr). Nowy Hitman na PSVR wyszedl...........
UWAGA..... .......bez mozliwosci uzywania move, tylko granie wylacznie na padzie. Na reddit pojawiaja sie pierwsze glosy oburzenia, zwlaszcza ze gra kosztuje w okolicach 250zł. Kto grał na padzie w gry ktore az sie proszą o move np. Blood and Truth wie ze to straszna kupa i regres odczuć VR. Aha gdyby ktos sie zastanawial czy exclusivy psvr sa rewelacyjne, bo maja takie swietne oceny na metacritic.... nie, sa slabe, maja wg. mnie celowo zawyzone oceny, niczym mnie nie zachwycily, a jak wspomnialem mam np. kierownice gdzie moge grac na VR, czy zestaw do latania samolotami.
Dziekuje za uwage.

#vr #psvr #oculus
źródło: comment_1611662062nNmpw5Lrufi5IuAQN8xTNo.jpg
  • 15
@mustafas00: odkad kupilem valve index, czyli ponad rok temu. Psvr odpalilem tylko do iron mana przy ktorym i tak sie meczylem jezeli chodzi o sterowwanie psvr jest aktualnie chyba najgorszym sprzetem do VR z jedna z najciekawszych biblioteką gier :(
@HaPPe: robienie gier VR z sześcioma stopniami swobody jest niezwykle trudne. Jako że to multiplatforma, to nie wyobrażam sobie jak mogliby zrobić jednocześnie interfejs klawiaturo-myszkowy, padowy i VRowy. Dobre gry na VR są produkowane wyłącznie z myślą o VR.
@mustafas00: A co ma do tego czekanie na nowe psvr? Generalnie Hitman to nie jest pełnowprawna produkcja VR tylko mozna uruchomić w trybie VR. Nie mówiąc że przeciesz co ma w ogole Developer hitmana z sony XD. Przeciesz to ich sprawa jak wypuszczaja tą gre. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym się nie zdziwił jak w ogole nie bedzie nowego psvr. Sony generalnie bardzo pokazało wyrazna linie
@PieceOfShit: @Turczyk:
Ale ta gra to właśnie miałoby coś ekskluzywnego na PSVR, PlayStation od dawna się tym chwalili, w 5 minut zrobicie research i można znaleźć na ten temat aktykuly miało być coś na wzór HL Alyx na VR Steam.
Poza tym PS5 nie oddziela się od VR gdyż pokazano prototyp nowych gogli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mustafas00: Ja mam Questa 2, więc aż tak mnie nie interesuje co tam się dzieje na Plejstejszyn. Ale skoro wyszło jak wyszło i gra się tylko na padzie, to nie mam czego zazdrościć, że nie wyszło na Oculusa xd
@Turczyk: typie ale ty jesteś irytujący.

"The gameplay we’ve seen from Hitman 3 in VR thus far suggested that the player would use two Move motion controllers to handle Agent 47. Yesterday’s development update saw the player swinging out with a crowbar for melee attacks for example."