Wpis z mikrobloga

@Macieeeej: Dobrze jakby była druga łazienka na górze. Rozkład mi się podoba - w zależności ile tam osób miałoby mieszkać pokombinowałbym może z drugą większą przestrzenią na górze na dole jak znalazł biuro i garderoba ;)
kuchnia jest łączona z pokojem 25,7mkw.


@Macieeeej: to trochę mało jak na salon i kuchnie.
Mam podobnych wymiarów wiatrołap i po włożeniu tam szafy i siedziska, to dwie osoby nie mogą się swobodnie przebrać jednocześnie. Jeden z więksyzch błędów jakie popełniłem.

Nie da się jakoś zwiększć łazienki kosztem kotłowni?
@Kemel: na razie ja z żoną, za rok/dwa dziecko, może dwójka.
Na górze jest pusto, goła przestrzeń do adaptacji. Tam na razie planujemy garderobę, a później można dwa pokoje zrobić.
Tylko z tą łazienką ciężko u góry, bo piony by trzeba ciągnąć przez cały dom.
@pokey: pewnie się by dało, ale to rynek wtórny i dom wykończony jest ładnie. A nie chce mi się bawić teraz w konkret remont.
W kotłowni stoi i kocioł na ekogroszek i wisi piec na prąd plus wszystkie instalacje. łazienka też na gotowo zrobiona.
Co myślicie o takim układzie domu? Jest jeszcze poddasze użytkowe (18,6 mkw) na obszarze zaznaczonym na zielono.

Całość 111mkw użytkowej.


@Macieeeej: Według mnie to bardzo mała powierzchnia, jak na dom... Piszesz o 111 m2 powierzchni użytkowej a weź sobie policz użytkową bez poddasza... Pokój 26m2 + pokój 12m2 + pokój 9m2 (jeszcze ze schodami!) to jest raptem 47m2... Ja mam tyle samo w mieszkaniu 60m2: 3 pokoje o w sumarycznie dokładnie