Wpis z mikrobloga

"Diaboła" w Dol'blatana,


@grubson234567: Naprawdę uważasz za udany wątek, który został tak wycięty, że już bardziej naprawdę się nie dało?

polowanie na smoka


@grubson234567: Średnio, naprawdę średnio wyglądający smok, źle wyglądające krasnoludy, postacie poboczne daleko odstające od książki.

Minus za czarnowłosą zamiast rudej Triss,


@grubson234567: W książce miała kasztanowe włosy, rude dopiero w grze się pojawiły.
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: Czwarty, czyli adaptacja Kwestii ceny to najlepiej pokazane opowiadanie w serialu. Logiczne i sensowne zmiany. Gbyby nie żałosny watek Yennefer w tym odcinku, byłby świetny. Ogólnie to trzy odcinki są dobre, Mniejsze zlo( ale byłoby lepsze, gdyby nie polowa czasu dla Ciri w odcinku.......) Kwestia Ceny i Ostatnie Życzenie nawet ujdzie. Drugi i dwa ostatnie to coś żałosnego.
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal: Ale to nie jest "wpieprzanie koloru skóry" tylko po prostu aktorka zatrudniona do roli. Tylko sfrustrowana prawica sie czepia o to, bo im to robi różnicę. Reszta ma to w dupie. De facto więc to prawica chciałaby wymusić białą skórę u fikcyjnej postaci, bo tak xD

W starożytnej grecji, gdy wszystkie role były grane przez mężczyzn, to też było lewactwo, gender i neomarksizm? :P
  • Odpowiedz
@grubson234567: Za każdym razem jestem pod wrażeniem głębi racjonalizacji jakiej dopuszczają się ludzie, którzy nie akceptują prostego faktu, że Netflix i amerykańska lewica rozgrywa karty czarnego nacjonalizmu. I że polski produkt, Wiedźmin, jest jego ostatnią ofiarą.
  • Odpowiedz
@lazzyday: I stwierdzasz tak na podstawie "tak mi się wydaje, więc tak musi być"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z resztą nawet jakby tak było, to w czym ci to przeszkadza, złą aktorką jest ta osoba? Czy po prostu murzynów nie lubisz oglądać?
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Kłócenie się o fantasy, więc z definicji świat wymyślony, to top kek nad keki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jeśli już się kłócić, to wolę czytać prawdziwych nerdów, oni przynajmniej odeślą do tysiąca różnych książek, w których ktoś tam coś tam napisał. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Nie wiem czy wiecie, ale ona w innym filmie zagra żonę króla Henryka VIII ( ͡° ͜ʖ ͡°) . O ile świat fantasy i naciąganie elfów, tak odwzorowanie historii może być już mało śmieszne. Czekam na film o wokandzie, w której cała wioska to biali ludzie.
  • Odpowiedz